گران‌ترین خانه‌های آگهی شده در اصفهان (جدول)

گران‌ترین خانه‌های آگهی شده در اصفهان (جدول)
استان اصفهان در بخش مسکن در آبان ماه سال جاری تورم 24 درصدی را تجربه کرده است، اما گران‌ترین خانه‌های آگهی شده در این شهر چقدر قیمت خورده‌اند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین آمار تورم بخش مسکن در مراکز استان‌ها از سوی دفتر اقتصاد مسکن در آباه ماه سال جاری منتشر شده که جزئیات آن نشان می‌دهد میانگین مراکز استان‌ها و بدون لحاظ کردن تهران، افزایش ۳۹ درصدی آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه پارسال داشته‌اند.

بیشترین تورم نقطه‌ای در بازار مسکن مراکز استان‌ها، برای تهران با نرخ ۹۱ درصد به ثبت رسید و دومین مرکز استان در این رده‌بندی، قم شناخته شد. در این آمار تورم استان اصفهان در آبان ماه ۲۴ درصد است.

تورم ۲۴ درصدی استان اصفهان تاثیر خود را در خرید و فروش ملک گذاشته و قیمت برخی از خانه‌ها را در این استان وارد کانال یک تا دو میلیارد تومانی کرده است. شرح برخی از این آگهی‌های میلیاردی را در زیر می‌خوانید.

در یکی از آگهی‌های فروش اشاره شده است: قیمت یک واحد آپارتمان ۲۲۳ متری واقع در خیابان مشتاق سوم، یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان است. در شرایط فروش این ملک دو پارکینگ، آسانسور، انباری ذکر شده است. این خانه در طبقه سوم فرار داد.

آپارتمان ۱۵۵ متری دیگری در خیابان مشتاق دوم با دو اتاق و حیاط هم‌کف، یک میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در آگهی دیگری یک واحد ۲۰۰ متری با سه اتاق در آپارتمان پنج واحدی که هر طبقه یک واحد دارد واقع در خیابان رستم شیرازی، یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت ملکی با ۲۵۰ متر زیربنا و ۲۰۰ متر بنا، دو اتاق واقع در خیابان آتشگاه، خیابان بهشت، کوی بوستان، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

سه طبقه ساختمان ویلایی جنوبی دو نبش، که طبقه همکف ۸۵ متر با یک اتاق و طبقه اول و دوم هر کدام ۱۱۵ متر با دو اتاق  یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان است. در این ساختمان هر طبقه به طور مجزا کنتور گاز و برق دارد و در سپاهان‌شهر قرار دارد.

در آگهی دیگری خانه دوطبقه ویلایی ۲۱۰ متری در چهار باغ خواجو یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان است. در ویژگی‌های فروش این ملک چهار سال ساخت، سه پارکینگ در حیاط و یک پارکینگ مسقف، بر ۱۶ متری و انباری ۸۰ متری ذکر شده است.

قیمت یک واحد آپارتمان ۳۰۰ متری با ویژگی‌های پارکینگ با ظرفیت سه ماشین، مغازه‌ی تجاری و حیاط دو میلیارد تومان است.

با قیمت دو میلیارد تومان در آگهی دیگری یک واحد آپارتمان ۱۸۵ متری سه خوابه در خیابان مشتاق سوم به فروش می‌رسد. این ملک دارای پارکینگ، انباری، آسانسور، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلیت و دو بالکن است. این آپارتمان چهار طبقه دارد که در هر طبقه یک واحد قرار دارد.

متراژ قیمت توضیحات
۳۰۰ متر دو میلیارد تومان پارکینگ با ظرفیت سه ماشین، مغازه‌ی تجاری وحیاط.
۱۸۵ متر دو میلیارد تومان پارکینگ، انباری، آسانسور، سیستم سرمایش و گرمایش داکت اسپیلیت، دو بالکن، واقع در مشتاق دوم.
۲۲۳ متر یک میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان پارکینگ، آسانسور، انباری، واقع در مشتاق سوم.
۱۵۵ متر یک میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان دو اتاق، حیاط هم‌کف، واقع در مشتاق دوم.
۲۱۰ متر یک میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان ساخت سال ۱۳۹۳، سه پارکینگ در حیاط و یک پارکینگ مسقف، بر ۱۶ متری،  انباری ۸۰ متری، واقع در چهار باغ خواجو.
سه طبقه طبقه اول ۸۵ متر، طبقه دوم و سوم ۱۱۵ متر یک میلیارد و ۷۲۰ میلیون تومان هر طبقه کنتور برق و گاز مجزا، دو نبش، واقع در سپاهان‌شهر.
۲۵۰ متر زیر بنا، ۲۰۰ متر بنا. یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دو اتاق، واقع در خیابان آتشگاه، خیابان بهشت، کوی بوستان.
۲۰۰ متر یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان دارای سه اتاق در آپارتمان پنج واحدی،  خیابان رستم شیرازی.
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند