خبر خوش برای کامیون‌داران

خبر خوش برای کامیون‌داران

معاون حمل‌ونقل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جرئیات تامین لاستیک مورد نیاز کامیون‌داران را تشریح کرد.

داریوش امانی باشاره به وضعیت پیگیری‌های صورت گرفته توسط سازمان راهداری برای تسهیل شرایط و پاسخگویی به خواسته‌های کامیون‌داران، اظهار کرد: در نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهوری به‌منظور تشریح وضعیت اعتصاب رانندگان کامیون و خواسته‌های آن‌ها، مسئله واردات مستقیم و بدون واسطه لاستیک و لوازم‌یدکی پرمصرف از سوی صنف نیز مطرح شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: خوشبختانه تصمیمات مطلوبی در زمینه تامین لاستیک مورد نیاز رانندگان اتخاذ و مقرر شد؛ طبق ابلاغیه وزارت صنعت، نمایندگی‌های مجاز بر اساس نیاز بخش حمل‌ونقل باید با قیمت مصوب و بدون واسطه لاستیک را عرضه کنند که انتظار می‌رود از هفته آینده عملیاتی شود.

وی از پیگیری موضوع تأمین لوازم‌یدکی پرمصرف با ارسال نامه‌ای به وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: سازمان به جد این مسئله را پیگیری می‌کند و قرار است پیرو نامه ارسالی به وزارتخانه «صمت» ‌ جلسه‌ای در این خصوص برگزار شود.
امانی با اشاره به این نکته که طبق آمار به دست آمده وضعت حمل بار به نسبت روزهای قبل در حد قابل‌توجهی بهبود یافته است یادآور شد: حمل‌ونقل کالا در ماه مبارک رمضان نسبت به سایر ایام سال با کاهش مواجه است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند