خرید رنو آسان‌تر خواهد شد

خرید رنو آسان‌تر خواهد شد
رنو بریتانیا قصد دارد این روند را آسان‌تر کند. به‌همین‌دلیل نسخه‌های ایزی‌لایف سه خودروی خود یعنی سنیک، گرندسنیک و کولئوس را معرفی کرده است.

انتخاب خودروی مناسب در اکثر اوقات تصمیم دشواری است اما بعد از انتخاب خودروی مدنظر باید یک پله فراتر رفته و اقدام به انتخاب ‌تریم موردنظر خود کنید که این کار نیز فرآیند زمان‌بر دیگری است.

به گزارش تجارت‌نیوز، حال رنو بریتانیا قصد دارد این روند را آسان‌تر کند. به‌همین‌دلیل نسخه‌های ایزی‌لایف سه خودروی خود یعنی سنیک، گرند‌سنیک و کولئوس را معرفی کرده است. خودروهای کلیو، مگان و کپچر همچنان با همان ساختار تریم قبلی عرضه می‌شوند.

رنو ایزی‌لایف نیز مشابه برند مینی اقدام به ساده‌تر کردن تریم‌های خود کرده است و تنها نسخه‌های کلیدی را حفظ می‌کند. مینی‌ون‌های سنیک و گرند‌سنیک هم‌اکنون در سه تریم عرضه می‌شوند و تریم‌های کولئوس هم به دو نسخه کاهش یافته است.

مدل‌های سنیک (۵ و ۷ نفره) را می‌توان در تریم‌های پایه‌ پلی، میانی آیکونیک و فول‌سیگنیچر خریداری کرد. کولئوس هم با تریم‌های آیکونیک و GT‌لاین در دسترس است.

مشتریان همچنان می‌توانند گزینه‌های گوناگون قوای محرکه‌ را انتخاب کنند اما پیشرانه‌ها فقط به یک نمونه بنزینی و یک نمونه دیزلی برای مدل‌های سنیک و گرند سنیک محدود شد‌ه‌اند. کولئوس هم با پیشرانه دیزلی و در نسخه‌های دیفرانسیل جلو و چهار‌چرخ‌محرک قابل‌انتخاب است.

هم‌اکنون قیمت سنیک از ۲۱۳۹۰ تا ۲۶۱۳۰ پوند متغیر است، درحالی‌که قیمت گرند‌سنیک از ۲۳۱۹۰ پوند آغاز شده و به ۲۷۹۳۰‌پوند می‌رسد. محدوده قیمتی کولئوس نیز از ۲۷۴۹۵ تا ۳۱۴۹۵‌پوند تعیین شده است.

البته این خودروها نسبت‌به سال‌پیش چند صد پوند ارزان‌تر شده‌اند بنابراین نه‌تنها خریداران با انتخاب‌های آسان‌تری روبه‌رو هستند بلکه مبلغ کمتری هم برای خرید می‌پردازند.

 

منبع: اخبار خودرو

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند