موضوعات داغ:
رئیس سازمان بازرسی کل کشور عنوان کرد:

خودروسازی‌ها مجوزی برای افزایش قیمت ندارند

خودروسازی‌ها مجوزی برای افزایش قیمت ندارند

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: طبق بررسی صورت گرفته از سوی این سازمان، کتبا مجوزی به سایپا یا خودروسازی‌های دیگر برای افزایش قیمت داده نشده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ناصر سراج در پاسخ به این سوال که آیا افزایش اخیر قیمت محصولات گروه خودروسازی سایپا قانونی بوده است یا خیر اظهار کرد: در رابطه با مجوزشان برای این افزایش قیمت استعلام کردیم اما متاسفانه هنوز پاسخی نداده‌اند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تاکید کرد: طبق بررسی صورت گرفته از سوی سازمان بازرسی کل کشور، کتبا مجوزی به سایپا یا خودروسازی‌های دیگر برای افزایش قیمت خودرو داده نشده است؛ البته احتمال اینکه مصوبه‌ای داشته باشند وجود دارد ولی هنوز پاسخ کتبی سازمان بازرسی را نداده‌اند.

سراج گفت: روز یکشنبه هم ما، پیرو مکاتبات قبلی مجددا مکاتبه و پیگیری کردیم ولی متاسفانه هنوز پاسخ قانع کننده‌ای برای ما ارسال نکردند.

وی توضیح داد: سازمان بازرسی کل کشور لحظه به لحظه پیگیر است و هنگامی که به نتیجه برسیم به رسانه‌ها اعلام می‌کنیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت‌ها از جمله سایپا برای ارائه پاسخ به سازمان بازرسی مهلت دارند یا خیر گفت: مهلت طولانی نمی‌دهیم و نهایتاً تا آخر هفته جاری حتما باید پاسخ خود را ارائه کنند. اگر در این مدت پاسخی ارائه نکنند، قطعا به صورت حضوری ورود کرده و اگر مجوزی نداشته باشند، اقدام می کنیم.

براساس این گزارش، طی هفته اخیر، برخی شرکت‌های خودروسازی داخلی به افزایش قیمت محصولات خود اقدام کردند که موجب نارضایتی مردم شده است.

منبع: ایرنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند