درآمد ستاره‌های پینگ‌پنگ ایران چقدر است؟

درآمد ستاره‌های پینگ‌پنگ ایران چقدر است؟

با اعلام رئیس فدراسیون تنیس روی میز بیشترین قرارداد یک ملی پوش تنیس روی میز ۱۲۰ میلیون تومان است.

تنیس روی میز ایران در سال‌های اخیر با نام برادران عالمیان بیشتر از همه شناخته شده؛ اما همواره نوشاد و نیما از کمبودهای خود در این رشته سخن گفته‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهرداد قارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز مصاحبه‌ای به میزان درآمد ملی پوشان این رشته اشاره کرده است: اغلب فدراسیون‌ها سعی می‌کنند تا بهترین شرایط را برای حضور قهرمانان ملی در باشگاه‌های داخلی یا خارجی فراهم آورند و عمده درآمد همه ملی‌پوش‌ها از محل درآمدهای حاصل از لیگ باشگاهی است.

بالاترین دستمزد سال ۹۶ این رشته متعلق به نوشاد عالمیان بود که با باشگاه پتروشیمی بندر امام ۱۲۰ میلیون تومان قرارداد داشت.

ما از سال گذشته مسابقاتی تحت عنوان تورهای ایرانی را نیز شروع کرده‌ایم. در رقابت‌های کشورهای اسلامی قهرمان شدیم و طبق آئین‌نامه پاداش‌های بازی‌های کشورهای اسلامی ورزشکاری که چند عنوان بدست آورده باشد؛ بهترین عنوان و ۱۰ درصد عنوان بعدی برای محاسبه پاداش لحاظ می‌شود.

علاوه بر بازی‌های آسیایی که پینگ‌پنگ بازان ایرانی شانس زیادی برای کسب مدال در آن ندارند، تورهای جهانی و تورنمنت‌های بین‌المللی باعث شده تا ملی‌پوشان این رشته روزهای شلوغی را سپری کنند.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در این‌باره هم می‌گوید: براساس کار کارشناسی، برنامه‌ریزی‌های انجام شده در فدراسیون و همچنین اعزامهای متعدد بین‌المللی که داشتیم؛ روند رو به رشد تنیس روی میز کشور ادامه یافت و با کسب سهمیه المپیک در سال گذشته و نتایج اخیر کاپ آسیا و همچنین تور جهانی قطر منجر به ارتقای رنکینگ تنیس روی میز کشور شد.

ما بازیکنان با تجربه‌ای مانند افشین نوروزی را داریم و امین احمدیان نیز عضو اصلی ترکیب تیم ملی قرار گرفته است که توانسته سهمیه المپیک جوانان را کسب کند.

 

منبع: ورزش سه

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند