موضوعات داغ:

درجا زدن بیت‌کوین در مدار ۶ هزار دلار

درجا زدن بیت‌کوین در مدار ۶ هزار دلار

ارزش بازار سکه‌های مجازی طی هفته گذشته با کاهش نسبتا زیادی مواجه شد.

گزارشات نشان می‌دهد که در این مدت بیت‌کوین به عنوان باارزش‌ترین ارز دیجیتال، بیشترین افت قیمت را نسبت به دیگر ارزهای رمزنگاری تجربه کرده است. این سکه مجازی در حال حاضر ارزشی معادل ۶ هزار ۵۵۰ دلار دارد که نسبت به دو هفته گذشته بیش از ۲۰ درصد افت قیمت را تجربه کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی رزاق کارشناس ارزهای دیجیتال درباره وضعیت موجود در این بازار گفت : ارزهای دیجیتال نیز مانند هر بازار دیگری، افت و خیزهای خود را دارد و نوسانات اخیر دلیلی بر شکست پول‌های مجازی نیست.

وی افزود : در هفته گشته چند خبر بد بر ضد ارزهای دیجیتال منتشر شد و براساس آن ارزش همه سکه‌های مجازی به شدت افت کرد و بیت کوین بیشترین تاثیر از این افت قیمت را به خود گرفت.

رزاق در پاسخ به این سوال که آیا دوباره شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود؟ گفت: در این بازار نمی‌توان اتفاقی را به طور قطع پیش بینی کرد ؛ اما به نظر نمی‌رسد این روند ادامه دار باشد و فکر می‌کنم طی چند روز آینده شاهد جهش ارزش سکه‌های مجازی خواهیم بود.

وی در پایان اظهار کرد : پول‌های مجازی درچند سال آینده سهم زیادی از اقتصاد دنیا را در دست خواهند گرفت و بدون شک در سال‌های آتی، ارزهای دیجیتال جایگزین مبادلات بانکی و حتی بین‌المللی می‌شود.

 

منبع: اقتصادآنلاین

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند