موضوعات داغ:

در تهران باید فقط داروخانه‌ها و کالاهای ضروری باز باشند

در تهران باید فقط داروخانه‌ها و کالاهای ضروری باز باشند

معاون عمرانی استانداری تهران گفت: تنها تامین کنندگان مایحتاج ضروری مردم و داروخانه ها می‌توانند باز باشند و سایر مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهند بود و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، معاون عمرانی استانداری تهران با اشاره به ابلاغ رییس جمهوری و وزیر کشور درباره تعطیلی مراکز تجاری گفت: تنها تامین کنندگان مایحتاج ضروری مردم و داروخانه ها می‌توانند باز باشند و سایر مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهند بود و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

وی، در تشریح تعطیلی مراکز تجاری در سطح استان تهران گفت: تامین کنندگان مایحتاج ضروری شهروندان همانند فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و رفاه، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها، میادین تره بار و داروخانه‌ها تا ۱۵ فروردین اجازه فعالیت دارند و سایر مراکز تجاری باید بر اساس ابلاغ انجام شده در سطح استان تعطیل باشند.

وی افزود: انجام این کار با هدف خلوت شدن سطح شهر و ترغیب شهروندان به خانه ماندن انجام شده تا زنجیره شیوع کرونا ویروس قطع شود و نظارت بر حسن اجرای آن بر عهده شهرداری‌ها و اصناف گذاشته شده و این دستگاه‌ها مکلف شده‌اند بر این موضوع نظارت کنند.

معاون استانداری تهران تاکید کرد: انتظار می‌رود شهروندان و اصناف با مشارکت خود در قطع زنجیره شیوع کرونا ویروس به شکل جدی موثر باشند و در این مسیر مراکز تجاری و مراکز تجمعی تا ۱۵ فروردین ماه امسال در تهران تعطیل خواهد بود.

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند