سیاری:

دشمنان می‌خواهند مسیر انقلاب عوض شود

دشمنان می‌خواهند مسیر انقلاب عوض شود

معاون هماهنگ کننده ارتش، گفت: دشمن قصد دارد سبک زندگی ما را عوض کند تا مسیر انقلاب بدون لشکرکشی تغییر یابد و تنها راه مقابله با این کار آنان، عمل به دستورات قرآن است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش طی سخنانی در آیین اختتامیه سی‌وهفتمین دروه مسابقات قرآنی آجا که از صبح امروز در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد،گفت: ما با استکبار جهانی هیچ وجه مشترکی نداریم.

به گزارش تجارت‌نیوز، امیر حبیب‌الله سیاری گفت: استکبار به دنبال سلطه است و ما به دنبال راه خدا هستیم پس از آنجا که منافع دشمنان با پیروزی انقلاب در ایران از بین رفت آنان دشمنی را برای شکست انقلاب آغاز کردند.

وی با اشاره به اقدامات دشمنان برای شکست دادن انقلاب گفت: دشمنان ابتدا ترور را آغاز کردند اما موفق نشدند سپس به سراغ جنگ‌های قومی رفتند و بعد هم جنگ تحمیلی را آغاز کردند و در نهایت تحریم و جنگ‌های نیابتی را راه انداختند که در هیچ کدام موفق نبودند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش افزود: دشمنان می‌خواهند با راه جنگ نرم بر ذهن جونان مسلط شوند.

وی گفت: این تسلط باعث می‌شود رفتارهای جوانان عوض و آنچه دشمنان می‌خواهند اجرایی شود که در این صورت دیگر جنگ سخت لازم نیست اما تنها راه مقابله با این کار دشمن، اصلاح سبک زندگی است، چرا که دشمنان می‌خواهند هویت ملت ما را بگیرند.

سیاری تاکید کرد: آنان هدفشان این است که با گرفتن هویت از ما، کاری کنند که دیگر از اعتقادات خود دفاع نکنیم و برای این کار هم بیش‌ از ۳ هزار شبکه ‌را در تلویزیون و فضای مجازی به راه انداختند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در پایان گفت: دشمن قصد دارد سبک زندگی ما را عوض کند تا مسیر انقلاب بدون لشکرکشی تغییر یابد و تنها راه مقابله با این کار آنان، عمل به دستورات قرآن است.

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند