کد خبر: 187799

«دهن‌گنده» در راه تهران

«دهن‌گنده» نمایشی از «والنتاین دایننس» از کشور بلژیک در جشنواره‌ی تئاتر فجر به روی صحنه می‌رود.

دهن گنده+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

«دهن‌گنده» نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی والنتاین دایننس از کشور بلژیک که خود نیز اجرای آن را به تنهایی بر عهده دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، این اجرا با استفاده از بخش‌هایی از سخنرانی‌های معروف و -البته کم‌تر معروف- و موثر بر رویه تاریخ نشان می‌دهد که حقه‌های استفاده شده در روابط سیاسی در طول ۲۵۰۰ سال گذشته تغییر زیادی نکرده است و در حالی که حقیقت مطلقی وجود ندارد، همین حقیقت ناموجود فقط دروغ زیبایی است برای کسانی که خواهان قدرت جهانی هستند یا به زبانی ساده‌تر، تنها دستان معشوق خود را می‌خواهند.

دهن‌گنده در طی سال‌هایی که از تولیدش می‌گذرد بازتاب گسترده‌ای را در جهان داشته و در جشنواره‌های مختلف مانند فستیوال ادینبورگ در سال ۲۰۱۴ حاضر پذیرفته شده است.

طبق برنامه اعلام شده «دهن‌گنده» ۳۰ دی‌ماه و سه روز نخست بهمن، راس ساعت ۱۷ در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به مدت ۹۰ دقیقه به صحنه می‌رود.

سی‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در روزهای ۲۸ دی تا ۹ بهمن برگزار می‌شود.

 

منبع: روابط عمومی تئاتر فجر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.52)
1338.3
6.9
مثقال طلا (%0.1)
736000
700
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.