نوبخت:

دولت عامل بی‌ثباتی نیست

سخنگوی دولت با یادآوری اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد :دولت قصوری نداشته است و عامل بی‌ثباتی نیست.
دولت عامل بی‌ثباتی نیست

محمدباقر نوبخت در ابتدای نشست خبری سخنگوی دولت که با حضور سخنگوی دولت با حضور وزیر اقتصاد و وزیر نیرو برگزار شد،گفت : عرق و همیت تیم ملی فوتبال قابل تقدیر و تقدیس است، باید از ایرانیان داخل و خارج از کشور برای حمایت از این ملی تشکر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز،وی افزود: درست است به مرحله بعد راه نیافتیم، اما بازی هوشمندانه و تدافعی داشتیم، این بازی موجب سربلندی تیم ما بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دولت تلاش کرد که پول ملی را تقویت کند، تصریح کرد :تا سال قبل دولت مسیر درستی رفت، رشد اقتصادی مثبت بود، پول ملی تقویت شد و روندها رو به بهبود رفت.

نوبخت یادآورشد: ما باید چه کار کنیم؟ دولت قصوری نداشته است و عامل بی ثباتی نیست، این اتفاقات از زیاده خواهی رئیس جمهور امریکاست، ما برای تقویت پول ملی باید مقاومت کنیم

سخنگوی دولت همچنین اعلام کرد : تا ۳خرداد، بیش از ۱۱ میلیارد دلار با نرخ ۴۲۰۰ و ۳۸۰۰ تومان پرداخت شد.

وی با بیان اینکه ۶۰ در صد درآمدهایمان نسبت به سه ماه اول سال قبل بیشتر شده است، خاطرنشان کرد: : ۷۴درصد درآمدهای نفتی بیشتر شده است
بودجه عمرانی ۱۱۰۰درصد بیشتر شده است، این آمار نشان می دهد اقتصاد ما اشکال ندارد ، دولت برای شرایط بدبینانه هم برنامه دارد ، ولی دولت بدون کمک مردم موفق نمی شود.

سخنگوی دولت با دعوت از مردم برای اینکه ارز خود را به بازار وارد کنند، تاکید کرد مردم باید کمک کنند.

 

منبع:ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز