دومین محموله‌ 1000 تنی آماده تحویل به راه‌آهن‌ شد

دومین محموله‌ 1000 تنی آماده تحویل به راه‌آهن‌ شد

معاون‌ بازاریابی و فروش ذوب‌آهن از ساخت و آماده‌سازی یک‌هزار تن ریل U33 در قالب قرارداد ۴۰ هزار تنی با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

احسان دشتیانه با اشاره به انعقاد قرارداد راه‌‌‌آهن جمهوری اسلامی ایران با شرکت ذوب‌آهن برای تولید 40 هزار تن ریل U33 در سال 95 اظهار داشت: چندی پیش اولین محموله ریل ملی به میزان 500تن تحویل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: به تازگی نیز یک‌هزار تن ریل U33 دیگر در قالب قرارداد ساخت 40 هزار تن ریل U33 برای راه‌آهن تولید و آماده حمل شده است.

معاون بازاریابی و فروش ذوب‌آهن ادامه داد: به شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران هم اعلام کرده‌ایم هر زمان آمادگی داشت، امکان بارگیری این ریل‌ها وجود دارد.

دشتیانه با بیان اینکه سرعت تولید ریل در ذوب‌آهن مناسب شده و به سطح مورد نظر رسیده است، گفت: در تولید اخیر ریل، 98 درصد محصول تولیدی در مرتبه اول بالاترین استاندارد را اخذ کرد و از نظر کیفیت در بالاترین وضعیت ممکن قرار گرفت.

معاون بازاریابی ذوب‌آهن ادامه داد: محموله اول ریلی ملی، حداقل اشکال را داشت و تقریبا در دو درصد محموله اصلاح دوم داشتیم و در تولید اول، 98 درصد محصول، استانداردهای لازم را کسب کرد‌.

وی اضافه کرد: ما بابت بارگیری ریل تولیدشده به شرکت راه‌آهن اعلام کرده‌ایم که آماده بارگیری هستیم و راه‌آهن واگن‌های خود را ارسال کند.

 

منبع: ایلنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند