موضوعات داغ:

راه‌اندازی بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران

راه‌اندازی بانک اطلاعات تجاری صنعت هوایی ایران

دبیر ستاد توسعه صنایع دانش‌بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بانک اطلاعاتی تجاری صنعت هوایی ایران یکی از اقدامات ستاد در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، منوچهر منطقی در خصوص اقدامات ستاد در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی اظهار کرد: برنامه‌ریزی ستاد در حوزه تجاری‌سازی و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی در 3 برنامه و در 8 اقدام صورت گرفته است.

وی افزود: این 8 اقدام شامل ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی، ایجاد و توسعه کارگزاری‌های تخصصی صنعت هوایی، سامانه شبکه شرکت‌های هوایی و هوانوردی و فن‌بازار می‌شود.

به گفته منطقی، تشکیل بانک اطلاعاتی تجاری صنعت هوایی ایران، کنترل واردات محصولات هوایی مشابه تولید داخل و زیر مجموعه‌های شبکه هایپرمارکت هوایی و هوانوردی از دیگر اقدامات 8 گانه برای توسعه تجاری‌سازی و شرکت‌های دانش‌بنیان هوایی است.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وی تصریح کرد: در هر کدام از این بخش‌ها اقدامات مختلفی صورت گرفته و نتایج قابل قبولی داشته‌ایم و قصد توسعه این برنامه‌ها را در آینده داریم.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند