رزمایش بزرگ شیفت ایثار و خدمت‌رسانی بسیجیان ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد

رزمایش بزرگ شیفت ایثار و خدمت‌رسانی بسیجیان ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد
رزمايش بزرگ شيفت ايثار و خدمت‌رساني پایگاه‌های بسيج ذوب‌آهن اصفهان در روز سه‌شنبه 20 شهريور ماه سال جاري همزمان با سراسر كشور با رمز يا محمد رسول ا...(ص) برگزار شد.

رزمایش بزرگ شیفت ایثار و خدمت‌رسانی پایگاه‌های بسیج ذوب‌آهن اصفهان در روز سه‌شنبه ۲۰ شهریور ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور با رمز یا محمد رسول ا…(ص) برگزار شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در آغاز این رزمایش بزرگ که با حضور روحانیون؛ مقامات نظامی و انتظامی شهرستان لنجان،بسیجیان و مسئولین ذوب آهن در تالار تشریفات روابط عمومی شرکت برگزار شد، سرهنگ پرویز امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت به ذکر اهداف رزمایش شیفت ایثار وخدمت رسانی پرداخت و یادآور شد: بسیجیان ذوب‌آهن همواره در خدمت صنعت و تولید بوده و همانند دوران دفاع مقدس همچون یک سرباز گوش به فرمان مسئولین بوده و با بالاترین توان با خلوص نیت به ایثار و خدمت رسانی درقسمت های مختلف مشغول هستند. اجرای رزمایش بزرگ شیفت ایثار و خدمت‌رسانی نیز در جهت نمایش همین روحیه و ارائه دستاوردهای مربوطه است.

مهندس تولائیان معاون بهره برداری شرکت در حاشیه این رزمایش به خبرنگار ما گفت: همانگونه که روحیه بسیجی در دوران دفاع مقدس باعث غلبه بر بسیاری از مشکلات شد ، هم اکنون نیز برخورداری از این روحیه می تواند در امر صنعت و تولید گره گشا باشد.

در ادامه سرهنگ مهرابی فرمانده بسیج کارگری سپاه استان اصفهان نیز در سخنانی از همدلی و وفاق موجود بین مدیریت، کارکنان و بسیجیان ذوب‌آهن و گسترش فعالیت ایثار گرانه در این شرکت ابراز خوشنودی نموده و بسیج ذوب‌آهن اصفهان را نمونه یک واحد بسیج کارگری موفق در سطح استان معرفی کرد .

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز طی سخنانی به ارائه مسئولیت‌های اجتماعی و خدمات ایثارگرانه و بسیجی شرکت از زمان دفاع مقدس تا کنون پرداخت و یادآور شد: کارکنان ذوب آهن اصفهان سرباز دو جبهه دفاع مقدس، تولید و صنعت هستند و تمامی کارکنان آن دارای روحیه جهادی و بسیجی بوده و با داشتن ۱۴ هزار رزمنده، ۲۸۶ شهید و ۸۰ آزاده در دوران جنگ تحمیلی و سابقه دو بار بمباران توسط متجاوزین عراقی نقش ایثارگرانه خود را به بهترین نحو متجلی نموده‌اند.

در ادامه این رزمایش حاضران ضمن بازدید از خطوط تولید و حرکت در سطح کارخانه از اقدامات بسیجیان ذوب‌آهن در کارگاه الکتریکی مدیریت مهندسی تولید و توزیع برق و مشاهده تعمیرات دستگاه‌های مختلف، کارگاه نورد ۶۵۰ و تولید ریل ملی و همچنین از نحوه جمع آوری ضایعات توسط بسیجیان ذوب‌آهن اصفهان در محوطه میدان رزمندگان بازدید و با روند موفقیت‌های به دست آمده آشنا شدند.

در پایان این رزمایش و در هنگام جمع آوری ضایعات فلزی، برادران بسیجی حلقه صالحین مداحان اهل بیت (ع) ذوب‌آهن اصفهان در جمع حاضران وبا سینه‌زنی آنها در سوگ شهدای کربلا به نوحه سرایی و عزاداری پرداختند.

 

منبع: شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند