کد خبر: 158191

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی:

رنگ کردن قزل‌آلا و فروش آن به جای ماهی سالمون صحت ندارد

رئیس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی گفت: تولید سالمون در داخل کشور و ارزان بودن قیمت آن نمی‌گذارد تا در فروش آن تقلب کنند. موضوع رنگ کردن قزل‌آلا و فروش آن به جای سالمون صحت ندارد.

ماهی سالمون
سرویس کسب‌وکار -

مهدی یوسف‌خانی، رییس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی در خصوص شایعات متعدد مبنی بر تقلبی بودن ماهی سالمون در بازار اظهار کرد:‌ ما در کشور سالمون تولیدی هم داریم که با قزل‌آلا متفاوت است و تفاوت قیمت آن با ماهی قزل‌آلا ۲ هزار تومان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: سالمون اصلی هم که وارداتی است از کشور نروژ وارد می‌شود و اختلاف قیمت آن با سالمون داخلی ما ۲٫۵ برابر است و با مبلغ حدود ۴۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. در حالی که سالمون داخلی نزدیک به ۱۶ هزار تومان است و این دو اختلاف قیمت بالایی با هم دارند.

رئیس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی در پایان عنوان کرد: رنگ کردن قزل‌آلا و قرمز کردن گوشت آن برای اینکه آن را به جای سالمون جا بزنند، هنوز به ما گزارش نشده است و تایید نمی‌کنیم. این دو ماهی تفاوت قیمت فاحشی ندارند که سود زیادی به فروشندگان برسد و بخواهند دست به این کار بزنند.

 

منبع: ایلنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.04)
1346.7
0.5
مثقال طلا (%0.74)
625100
4600
سکه امامی (%1.04)
1486250
15500
دلار (%0.68)
4563
31
یورو (%0.03)
5719
2
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.