کد خبر: 158191

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی:

رنگ کردن قزل‌آلا و فروش آن به جای ماهی سالمون صحت ندارد

رئیس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی گفت: تولید سالمون در داخل کشور و ارزان بودن قیمت آن نمی‌گذارد تا در فروش آن تقلب کنند. موضوع رنگ کردن قزل‌آلا و فروش آن به جای سالمون صحت ندارد.

ماهی سالمون
سرویس کسب‌وکار -

مهدی یوسف‌خانی، رییس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی در خصوص شایعات متعدد مبنی بر تقلبی بودن ماهی سالمون در بازار اظهار کرد:‌ ما در کشور سالمون تولیدی هم داریم که با قزل‌آلا متفاوت است و تفاوت قیمت آن با ماهی قزل‌آلا ۲ هزار تومان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: سالمون اصلی هم که وارداتی است از کشور نروژ وارد می‌شود و اختلاف قیمت آن با سالمون داخلی ما ۲٫۵ برابر است و با مبلغ حدود ۴۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. در حالی که سالمون داخلی نزدیک به ۱۶ هزار تومان است و این دو اختلاف قیمت بالایی با هم دارند.

رئیس اتحادیه فروشندگاه پرنده و ماهی در پایان عنوان کرد: رنگ کردن قزل‌آلا و قرمز کردن گوشت آن برای اینکه آن را به جای سالمون جا بزنند، هنوز به ما گزارش نشده است و تایید نمی‌کنیم. این دو ماهی تفاوت قیمت فاحشی ندارند که سود زیادی به فروشندگان برسد و بخواهند دست به این کار بزنند.

 

منبع: ایلنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.