نماینده مردم قصرشیرین در مجلس انتقاد کرد؛

روند کُند ساخت‌وساز در کرمانشاه

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: درحالی که به یک سالگی زلزله در استان کرمانشاه نزدیک می‌شویم، همچنان برخی از زلزله‌زدگان در چادر و کپر زندگی می‌کنند.
روند کُند ساخت‌وساز در کرمانشاه

فرهاد تجری در تشریح آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده کرمانشاه گفت: حدود یک سال از وقوع زلزله در استان کرمانشاه گذشته و با توجه به حضور و پیگیری‌های مقام معظم رهبری و روسای قوا و کمک‌های مردمی در بخشی از مناطق زلزله زده خدمات خوبی ارائه شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلاتی در ماه‌های گذشته در روند بازسازی مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به دلیل گرانی مصالح ساختمانی و مسائل دیگر ایجاد شده و برخی از پیمانکاران کار بازسازی را رها کردند.

عضو مجلس دهم افزود: بنیاد مسکن پیمانکارانی را برای بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه معرفی کرد و ضمانت‌های لازم را برای انجام کار از پیمانکاران اخذ نکرد و پروژه‌ها رها شده و مردم سرگردان هستند.

تجری تصریح کرد: باید بنیاد مسکن پاسخگوی وضعیت نامناسب در روند بازسازی مناطق زلزله زده باشد اما متاسفانه بنیاد مسکن حتی اقدام به گفتاردرمانی هم نکرده است.

این نماینده مردم در مجلس افزود: با توجه به اینکه بنیاد مسکن اعتبارات دولتی مربوط به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه را اخذ و پیمانکاران را به مردم معرفی کرده است بنابراین باید پاسخگو باشد و امور را ساماندهی کند.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با توجه به بازدید میدانی که از مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه در مدت اخیر انجام شد همچنان برخی از زلزله‌زدگان در هوای سرد مجبور به زندگی در چادر و کپر هستند.

 

منبع: خانه‌ملت

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز