مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در گفتگو با تجارت نیوز:

ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی با هم‌افزایی مدیران شهرداری

ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی با هم‌افزایی مدیران شهرداری
مديرعامل سازمان خدمات اجتماعى شهر تهران گفت: هم‌افزایی مدیران شهرداری می‌تواند بر ریشه‌کنی آسیب‌های اجتماعی اثرات مطلوبی داشته باشد.

رضا قدیمى در گفتگو با خبرنگار تجارت‌نیوز، با تأکید بر پایان انتخابات و شروع فصلى جدید، فعالیت‌هاى سازمان خدمات اجتماعی را خارج از مناسبات سیاسى دانست و تلاش در راستاى خدمت‌رسانى به قشرى از جامعه، که جز خداوند هیچ یار و یاورى ندارند را مهم‌ترین اصل و محور کارها دانست.

وی توجه ویژه به پرسنل سازمان خدمات اجتماعی را از مهم‌ترین خط مشى‌هاى سازمان عنوان کرد و افزود: باید براى کارکنان و خانواده آنها در این سازمان اقدامات و برنامه‌های ویژ‌ه‌ای تدارک دیده شود که در این دوره به یاری خداوند نهایت تلاش صورت گرفته است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به افزایش ظرفیت پذیرش در مرکز لویزان، این موضوع را اقدام مهمى در راستاى فعالیت‌هاى سازمان دانست و افزود: سازمان تمام تلاش خود را به کار گرفته است، که برای به صفر رساندن آمار زنان آسیب‌دیده در سطح شهر تهران تلاش مضاعف نماید.

وى با تأکید بر توانمندسازى و آموزش کارگران فصلى و نیز ایجاد بانک اطلاعاتى، این موضوعات را مهم و بسیار حائز اهمیت ارزیابی کرد و گفت: این کارها باید در رأس فعالیت‌های مدیران حوزه‌های مرتبط قرار گیرد تا بتوان به نتیجه دلخواه و رضایت‌بخش رسید.

این مقام مسئول با اشاره به حوزه مسئولیت اجتماعى، گفت: همزمان با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران موج اجرایى خوبی در نمایشگاه شروع شد که نباید به دست فراموشی سپرده شود و این موضوع تا حصول نتیجه نباید از دستور کار خارج شود.

قدیمى با اشاره به حائز اهمیت بودن طرح هبه و حامى افزود: طرح هبه و حامی دو طرح بسیار مهم و حیاتى سازمان هستند که نباید از آنها غافل شد و یا حتى اگر توسط افراد دیگر کپى نامناسبى از آنها شده و نمى‌توانند به نتیجه برسانند، سازمان تا موفقیت نهایی از آنها حمایت خواهد کرد.

گفتنی است،استفاده مناسب از ظرفیت خیرین سمن‌ها، از موارد مورد تأکید مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی است که باید با  انجام برنامه‌ریزى مناسب به نتیجه مطلوب دست یابد.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند