اعلام زمان ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری/ مبلغ وام چقدر است؟

اعلام زمان ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری/ مبلغ وام چقدر است؟

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت‌نام وام ضروری ۱۲میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه‌‌‌بگیران این صندوق از اول آبان‌ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از دنیای اقتصاد محمود مرتضایی‌فرد، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ثبت‌نام اینترنتی وام ضروری مرحله اول سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بازنشستگان و وظیفه‌بگیران این صندوق از روز شنبه اول آبان‌ماه به مدت ۳۰روز و فقط از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir انجام خواهد شد.

او با بیان اینکه این تسهیلات به مبلغ ۱۲میلیون تومان با اقساط ۳۶ماهه و با کارمزد ۴درصد ارائه می‌شود، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی اعلام‌شده به این سایت اینترنتی مراجعه و با وارد کردن اطلاعات سه‌گانه «دفترکل، کد ملی و شماره حساب» درخواست خود را برای دریافت وام ثبت کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری متذکر شد که ثبت درخواست فرد متقاضی به معنی پرداخت تسهیلات نخواهد بود. مرتضایی‌فرد توضیح داد: پس از اتمام مهلت یک‌ماهه ثبت‌نام، سوابق متقاضیان از جمله مجموع وام‌های دریافتی، بهره‌مندی از سایر تسهیلات، میزان حقوق و… بررسی می‌شود و با اولویت‌بندی و بر اساس میزان اعتبار تخصیصی از سوی بانک صادرات و تعداد تسهیلات که ۳۰۰هزار فقره است، «واجدین شرایط» تعیین می‌شوند و اسامی آنها از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق اعلام خواهد شد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند