سامسونگ و ال‌جی در ایران می‌مانند

سامسونگ و ال‌جی در ایران می‌مانند

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی با تاکید بر اینکه شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی از ایران نمی‌روند، گفت: هم اکنون قطعات و مواد اولیه یخچال، فریزر و ماشین لباسشویی این شرکت‌ها بارگیری شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، عباس هاشمی مدیر کل صنایع فلزی و لوازم خانگی گفت: خطوط تولید شرکت‌های سامسونگ و ال جی هم اکنون فعال است و این دو شرکت برای خروج از ایران برنامه‌ای ندارند.

وی با بیان اینکه تولید محصولات سامسونگ و ال جی در ایران ادامه دارد، افزود: معمولا ماه فروردین و گاهاً تا نیمه اردیبهشت برنامه‌های آموزش، تعمیر و نگهداری خطوط در کارخانه‌های صنعتی انجام می‌شود، در حال حاضر تولید ادامه دارد و طبق روال همیشگی قطعات و مواد اولیه جدید در راه ایران است.

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی با اشاره به اینکه شرکت های سامسونگ و ال جی در ایران خط تولید دارند، تصریح کرد: در آغاز ورود این شرکت‌ها به ایران، توسط سرمایه گذار ایرانی برای آنها خط تولید ایجاد شد، مواد اولیه وارد شده و محصولات این شرکت‌ها طبق استاندارد جهانی در ایران تولید می‌شوند.

وی تاکید‌کرد: طبق جلساتی که با مدیران ارشد شرکت‌های سامسونگ و ال جی داشتیم، دو طرف در خصوص شرکت دادن ساپلایرهای ایرانی که برای رشد صنعت کشور بسیار مفید است، به نتایج مثبتی دست پیدا کردند.

منبع: شاتا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند