سرخابی‌های پایتخت جریمه شدند

سرخابی‌های پایتخت جریمه شدند

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم‌های استقلال و پرسپولیس را به دلیل تخلف تماشاگرانشان در شهرآورد هشتادوششم، هر یک را به مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی کرد.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس تهران در هفته بیست‌و پنجم لیگ برتر برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا منفجره که باعث توقف مسابقه شد، رخ داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پیرو بروز همین مشکل این باشگاه به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

از سوی تماشاگران پرسپولیس تهران نیز تخلفاتی مبنی بر پرتاب سنگ و اشیا منفجره به پشت زمین رخ داد که این تیم نیز به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

«سید جلال حسینی» مدافع تیم پرسپولیس هم به دلیل ضربه‌زدن به حریف که منجر به مصدومیت بازیکن تیم مقابل شد به توبیخ کتبی محکوم گردید.

همچنین «شجاع خلیل زاده» دیگر مدافع تیم پرسپولیس به خاطر توهین به بازیکن حریف به توبیخ کتبی محکوم و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور و در دیدار تیم‌های راه آهن تهران و مس رفسنجان از سوی مهدی حسن‌پور، سرپرست راه آهن تخلفاتی را انجام داد که از سوی داور اخراج شد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

فرزاد مجیدی، سرپرست تیم نساجی مازندران نیز در دیدار برابر ملوان بندر انزلی به دلیل تحریک تماشاگران تیم مقابل و درگیری به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم ملوان بندر انزلی نیز به دلیل فحاشی تماشاگرانش به سرپرست تیم مقابل باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همه آرای فوق قطعی است.

 

منبع: فدارسیون فوتبال

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند