کد خبر: 127321

سرمایه‌گذاری ۱.۲ میلیارد دلاری فورد در کارخانه‌های آمریکایی

فورد اعلام کرد ۱.۲ میلیارد دلار در سه کارخانه خودروسازی میشیگان سرمایه گذاری خواهد کرد که عمده آن مربوط به توافق سال ۲۰۱۵ با کارکنانش است. فورد اعلام کرد کل سرمایه گذاری جدید به جز ۲۰۰ میلیون دلار بخشی از توافقش با اتحادیه یونایتد اتو ورکرز است که نماینده کارکنان کارخانه‌های این شرکت است. فورد

سرویس گزیده‌ها -

فورد اعلام کرد ۱.۲ میلیارد دلار در سه کارخانه خودروسازی میشیگان سرمایه گذاری خواهد کرد که عمده آن مربوط به توافق سال ۲۰۱۵ با کارکنانش است.

فورد اعلام کرد کل سرمایه گذاری جدید به جز ۲۰۰ میلیون دلار بخشی از توافقش با اتحادیه یونایتد اتو ورکرز است که نماینده کارکنان کارخانه‌های این شرکت است. فورد متعهد شده است ۹ میلیارد دلار تا سال ۲۰۱۹ در کارخانه‌های آمریکایی سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری ۱.۲ میلیارد دلاری این خودروساز در سه کارخانه میشیگان زمینه را برای بازگشت پیکاپ رنجر و شاسی بلند برونکو همواره کرده و رضایت خاطر دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را جلب خواهد کرد.

دونالد ترامپ خودروسازان را برای حفظ مشاغل و تولید در کشور تحت فشار قرار داده است.

حدود یک میلیارد دلار از سرمایه گذاری فورد برای کارخانه‌های مونتاژ و موتور برای مدل‌های رنجر و برونکو که جایگزین تولید خودروهای کامپکت کم فروش فوکوس می شوند، اختصاص خواهد یافت. تولید مدل فوکوس هم به مکزیک منتقل می شود. حدود ۲۰۰ میلیون دلار دیگر برای مرکز دیتای پیشرفته جدید در کارخانه فورد در فلت‌راک میشیگان اختصاص پیدا می کند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این خودروساز آمریکایی پیش از این اعلام کرده بود ۷۰۰ شغل ایجاد می کند.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0.86)
613300
52,000
سکه امامی (%0.43)
1509000
65,000
دلار (%1.35)
4494
600
یورو (%0.59)
5605
330
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.