کد خبر: 155898

سروش صحت از امشب با کتاب‌باز می‌آید

سروش صحت از امشب ۱۱ شهریور با اجرای فصل دوم برنامه کتاب‌باز به شبکه نسیم می‌آید.

کتاب‌باز
سرویس جامعه -

اولین قسمت از برنامه «کتاب‌باز» امشب ۱۱ شهریور ماه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم روی آنتن می‌رود که جمشید مشایخی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان این برنامه است.

به گزارش تجارت‌نیوز، برنامه «کتاب‌باز» در فصل اول به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و با اجرای امیرحسین صدیق روی آنتن رفت و در این فصل سروش صحت اجرای این برنامه را برعهده گرفته است. با حضور صحت در نقش مجری برنامه، این اولین تجربه وی در نقش مجری تلویزیون محسوب می‌شود.

کتاب باز از سه بخش گفتگو با مهمان و آیتم‌های مختلف تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه می‌گویند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می‌کند که به نوعی کتاب‌باز هستند.

برنامه «کتاب‌باز» در فصل دوم به تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان و سردبیری افشین صادقی‌زاده روزهای زوج روی آنتن می‌رود و در ایام ماه محرم و صفر نیز پخش آن ادامه خواهد داشت.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.