موضوعات داغ:

سطح اعتماد عمومی با شفاف‌سازی امور بانکی افزایش می‌یابد

سطح اعتماد عمومی با شفاف‌سازی امور بانکی افزایش می‌یابد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: شفاف‌سازی امور بانکی سطح اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد و بانک‌ها باید جدی‌تر عمل کرده و دقت بیشتری در پرداخت تسهیلات داشته باشند.

محمد حسینی در یازدهمین کارگروه تخصصی اشتغال و گردهمایی بانک‌های استان افزود: مشتریان محور اصلی هستند و همه امور برای جلب رضایت و جذب مردم انجام می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی گفت: هنر ما این است که با منابع محدود بستر بهتر استفاده کردن را برای مردم فراهم کنیم و عدم توجه به این مسائل با برگزاری جلسات متعدد اما پیگیری نکردن امور مردم موثر نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه اعتمادسازی بین مردم و دولت باید مورد توجه قرار گیرد گفت: در برخی دستگاه‌های اجرایی با وجود کمبود منابع مالی اما اقدامات خوبی انجام می‌شود که اگر به درستی برای مردم تشریح شود تا حدودی اعتماد مردم جلب شده است.

معاون استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: یک عزم و اراده جمعی در حال شکل گرفتن است که مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید جدی نسبت به مسائل برخورد کنند.

وی افزود: اینکه صرفا طرح‌هایی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شود فقط نسبت به تعهدات دستگاه رفع تکلیف می‌شود و پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها و معرفی طرح‌ها از جانب دستگاه‌های اجرایی هم به لحاظ کمی و هم کیفی باید مورد توجه واقع شود.

حسینی خطاب به مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مدیران بانک‌های استان گفت: انتظار می‌رود در جلسات راحت اظهار نظر کنید چرا که بدون شک در بسیاری از جلسات با ارائه اظهار نظرها به راهکار بهتری دست می‌یابیم.

وی بیان کرد: نوع گفتمان در جلسات باید به عمق قضایا نزدیک باشد و صرف کمیت را نباید مدنظر قرار داد.

حسینی گفت: در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان قول‌هایی داده شد که باید مسئولان دستگاه‌های اجرایی پیگیر آن باشند تا بتوانیم امتیازات بهتری برای استان دریافت کنیم.

وی یادآور شد: اگر ابتدا سرعت کار بیشتر شود و دوم منطبق با واقعیات و اهداف باشد به خوبی پیش خواهد رفت.

 

منبع: ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند