کد خبر: 203302

سطح اعتماد عمومی با شفاف‌سازی امور بانکی افزایش می‌یابد

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: شفاف‌سازی امور بانکی سطح اعتماد عمومی را افزایش می‌دهد و بانک‌ها باید جدی‌تر عمل کرده و دقت بیشتری در پرداخت تسهیلات داشته باشند.

وام ازدواج ۱۰ میلیونی ماند
سرویس بانک و بیمه -

محمد حسینی در یازدهمین کارگروه تخصصی اشتغال و گردهمایی بانک‌های استان افزود: مشتریان محور اصلی هستند و همه امور برای جلب رضایت و جذب مردم انجام می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی گفت: هنر ما این است که با منابع محدود بستر بهتر استفاده کردن را برای مردم فراهم کنیم و عدم توجه به این مسائل با برگزاری جلسات متعدد اما پیگیری نکردن امور مردم موثر نخواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه اعتمادسازی بین مردم و دولت باید مورد توجه قرار گیرد گفت: در برخی دستگاه‌های اجرایی با وجود کمبود منابع مالی اما اقدامات خوبی انجام می‌شود که اگر به درستی برای مردم تشریح شود تا حدودی اعتماد مردم جلب شده است.

معاون استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: یک عزم و اراده جمعی در حال شکل گرفتن است که مدیران بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی باید جدی نسبت به مسائل برخورد کنند.

وی افزود: اینکه صرفا طرح‌هایی برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شود فقط نسبت به تعهدات دستگاه رفع تکلیف می‌شود و پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها و معرفی طرح‌ها از جانب دستگاه‌های اجرایی هم به لحاظ کمی و هم کیفی باید مورد توجه واقع شود.

حسینی خطاب به مسئولان دستگاه‌های اجرایی و مدیران بانک‌های استان گفت: انتظار می‌رود در جلسات راحت اظهار نظر کنید چرا که بدون شک در بسیاری از جلسات با ارائه اظهار نظرها به راهکار بهتری دست می‌یابیم.

وی بیان کرد: نوع گفتمان در جلسات باید به عمق قضایا نزدیک باشد و صرف کمیت را نباید مدنظر قرار داد.

حسینی گفت: در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان قول‌هایی داده شد که باید مسئولان دستگاه‌های اجرایی پیگیر آن باشند تا بتوانیم امتیازات بهتری برای استان دریافت کنیم.

وی یادآور شد: اگر ابتدا سرعت کار بیشتر شود و دوم منطبق با واقعیات و اهداف باشد به خوبی پیش خواهد رفت.

 

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1329.9
مثقال طلا (%0.06)
628800
400
سکه امامی (%0)
1510000
دلار (%0.04)
4477
2
یورو (%0.02)
5522
1
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.