وزیر نفت رئیس‌جمهوری را در سفر به مناطق زلزله‌زده همراهی می‌کند

وزیر نفت به همراه رئیس‌جمهوری برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به غرب کشور سفر می‌کند.

وزیر نفت رئیس‌جمهوری را در سفر به مناطق زلزله‌زده همراهی می‌کند

بیژن زنگنه سه‌شنبه، ۲۳ آبان ماه به همراه حسن روحانی، رئیس‌جمهوری به منظور بازدید از مناطق زلزله‌زده و اقدام‌های انجام شده به غرب کشور سفر می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به حضور وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در منطقه اظهار کرد: رئیس‌جمهوری برای بازدید از مناطق زلزله‌زده به این مناطق سفر خواهد کرد.

وی همچنین تاکید کرد: هیچ دستگاهی در ارسال امکانات مورد نیاز که توسط استاندار کرمانشاه اعلام می‌شود نباید کوتاهی کند.

رئیس‌جمهوری همچنین در پیامی با ابراز همدردی با همه آسیب‌دیدگان و داغدیدگان حادثه زلزله در استان‌های غربی کشور تصریح کرد: دولت با تمام امکانات خود و به صحنه آوردن توانایی همه دستگاه‌ها در سطح ملی و محلی در کنار آسیب‌دیدگان خواهد بود.

در همین حال، وزیر نفت در پیامی ضمن تسلیت به هموطنان استان کرمانشاه در پی وقوع زلزله گفت: برای کاهش درد آسیب‌دیدگان، بر تمامی نهادهای زیرمجموعه وزارت نفت، تکلیف است که با نهایت کوشش خود به یاری آسیب‌دیدگان شتافته و خدمات‌رسانی در بخش‌های مرتبط نیز را به بهترین شکل ممکن دنبال کنند.

ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه یکشنبه (۲۱ آبان ماه) زلزله‌ای شدید به‌ بزرگی هفت و سه‌دهم ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری زمین در شهر ازگله از توابع استان کرمانشاه به وقوع پیوست که در بسیاری از شهرهای کشور احساس شد.

 

منبع: ایسنا


این مطلب را به اشتراک بگذارید