سلبریتی‌ها مثل زالو به جان تئاتر افتاده‌اند

سلبریتی‌ها مثل زالو به جان تئاتر افتاده‌اند

بازیگر نمایش اَشویتس زنان گفت: به نظرم این به قول خودشان سلبریتی‌ها واقعا زالوی تاتر هستند. من با وجود و حضورشان مشکلی ندارم، ولی از آنجایی که اینها در تاتر آماتور محسوب می‌شوند، باید مسیری را طی کنند که همه آماتورها طی کردند.

مژگان رادفر بازیگر تاتر، درخصوص فعالیت خود در عرصه تاتر گفت: نزدیک ۲۸ سال سن دارم و از ۱۶ سالگی تاتر بازی می‌کنم. تعداد کارهایی که تا به حال انجام داده‌ام از دستم خارج شده ولی معتقدم که هنوز نتوانسته‌ام به جایگاه دلخواهم برسم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی درباره مشکلات تئاتر افزود: نمی‌گویم با برخی مشکلات که برای بازیگران زن در عرصه بازیگری پیش می‌آید برخورد نداشته‌ام ولی فکر کنم سختی کار برای بازیگران زن بیشتر این است که در تئاتر جدی گرفته نمی‌شوند.

بازیگر نمایش اتاق ورنیکا در همین راستا افزود: حاشیه‌های پشت صحنه تئاتر، زن و مرد نمی‌شناسد و همه را شامل می‌شود. البته این را هم بگویم در تمامی مشاغل حاشیه وجود دارد اما برای بازیگران همه چیز بزرگنمایی می‌شود.

وی درباره علاقه خود برای ورود به عرصه بازیگری سینما اضافه کرد: سینما خیلی برایم جدی نیست. نمی‌گویم از سینما بدم می‌آید بلکه دوست دارم بازیگری سینما را هم تجربه کنم اما دغدغه اصلی‌ام تاتر است. سعی می‌کنم استانداردهای لازم یک بازیگر را در خودم پرورش بدهم.

بازیگر نمایش اَشویتس زنان درباره حضور بازیگران چهره در تئاتر افزود: به نظرم این به قول خودشان سلبریتی‌ها واقعا زالوی تئاتر هستند. من با وجود و حضورشان مشکلی ندارم، ولی از آنجایی که اینها در تئاتر آماتور محسوب می‌شوند، باید مسیری را طی کنند که همه آماتورها طی کردند.

وی در همین رابطه تصریح کرد: سلبریتی ها می‌توانند کنار بازیگران تئاتر نقشهای کوچک بازی کنند تا یاد بگیرند، نه اینکه از راه نرسیده و سلام نکرده روی صحنه تئاتر بروند و نقش اصلی بازی کنند. آن هم وقتی حتی ابزار لازم یک بازیگر را ندارند.

بازیگر نمایش “جایی در میان خوک‌ها” حضور بازیگران چهره را تنها برای گیشه خواند و ادامه داد: سلبریتی ها بعد از اجرای تئاتر با قراردادهای کلانی که بسته‌اند همه درآمد گروه را چپاول می‌کنند.

این‌ها کسانی هستند که نه درکی از بازیگری دارند، نه درکی از اخلاق حرفه‌ای در تاتر و تنها بعد از گرفتن پول به کار اصلی خود یعنی حاشیه پردازی در صفحات مجازی و زندگی تجملاتیشان می‌پردازند.

منبع: میزان

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند