کد خبر: 174713

شرایط باز شدن نماد بانک‌ها در بورس تشریح شد

مدیرعامل شرکت بورس تهران شرایط باز شدن نماد بانک‌ها را تشریح کرد و گفت: بانک‌ها برای باز شدن نمادهایشان باید طبق دستورالعمل بانک مرکزی مجامع خود را برگزار کنند.

شرایط باز شدن نماد بانک‌ها در بورس تشریح شد
سرویس بازار -

حسن قالیباف اصل درباره بسته بودن نماد بانک‌ها، افزود: نماد بانک‌هایی که قبل از قانون باز شدن نمادهای بسته در ۹۰ دقیقه، بسته شده‌اند و باید طبق دستورالعمل مجوز خود را از بانک مرکزی دریافت کرده، مجامع برگزار کنند و گزارش‌های خود را ارئه دهند و طبق دستورالعمل بعد از افشای اطلاعات می‌توانند نماد خود را باز کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: این بانک‌ها در صورتی که ابهامی در صورت‌های مالی خود داشته باشند باید ابهام‌های موجود را برطرف کنند.

قالیباف اصل در خصوص نماد بانک صادرات نیز گفت: بانک صادرات مانند سایر بانک‌ها باید مجمع برگزار کند و گزارش‌های خود را ارائه دهد تا بتواند نماد خود را در بورس باز کند.

ابهامات کنتورسازی باید برطرف شود

قالیباف اصل درباره نماد کنتورسازی گفت: تشکیل هیات‌مدیره برای کنتورسازی یک پیشرفت بود تا شرکت بتواند فعالیت کند و گزارش‌های خود را به بورس ارائه دهد.

وی ادامه داد: این شرکت باید مانند سایر شرکت‌ها ابهامات موجود را رفع کند تا بتواند نماد بسته خود باز کند.

مدیرعامل شرکت بورس خاطرنشان کرد: کنتورسازی شرکتی است که در بورس حضور دارد و خرید و فروشش هم باید در بورس انجام شود.

 

منبع: ایران اکونومیست

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.08)
1329.4
1.1
مثقال طلا (%0)
623200
سکه امامی (%0)
1479900
دلار (%0)
4500
یورو (%0)
5523
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.