شرکت در قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک انصار

شرکت در قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه بانک انصار

بانک‌انصار، به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای شرکت هموطنان عزیز در نهمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، امکان ویژه‌ای را در سایت خود ایجاد کرده است تا با استفاده از آن، افتتاح حساب نمایند.

باتوجه به استقبال فوق‌العاده مردم برای افتتاح حساب و افزایش موجودی به منظور شرکت در نهمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، بانک انصار به منظور تسهیل در این امر، امکان ویژه ای را در سایت رسمی خود به نشانی www.ansarbank.com ایجاد کرده است تا متقاضیان بتوانند با مراجعه به آن نسبت به افتتاح سپرده قرض الحسنه پس انداز برای خود و خانواده محترمشان اقدام نمایند.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس این گزارش، آخرین مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی نهمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس انداز با حداقل 50هزارتومان موجودی، 22 شهریور سالجاری تعیین شده است و در ازای هر 50 هزارتومان موجودی در یک روز، یک امتیاز برای صاحب سپرده منظور می شود.

شایان ذکر است در نهمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، 110 نفر از دارندگان سپرده‌ها، جایزه هزارمیلیون ریالی دریافت می کنند. 110نفر دیگر از جایزه 25 میلیون ریالی به عنوان کمک هزینه خرید صنایع دستی و 110 نفر نیز از جایزه 15 میلیون ریالی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات برخوردار شده و به هزاران نفر دیگر جوایز نقدی تعلق می‌گیرد.

 

منبع: روابط عمومی بانک انصار

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند