کد خبر: 174567

مدیرعامل شرکت عمران پردیس:

شرکت گاز در پروژه‌های مسکن مهر پردیس کم‌کاری کرد

مدیرعامل شرکت عمران پردیس از تحویل حدود ۱۵ هزار مسکن مهر از مجموع ۸۱ هزار واحد این شهر خبر داد و گفت:‌ اگر انشعاب گاز فاز ۹ قدیم و جدید وصل بود می‌توانستیم بخشی از واحدهای مسکن مهر این فاز را به متقاضیان تحویل دهیم.

شرکت گاز در پروژه‌های مسکن مهر پردیس کم‌کاری کرد
سرویس بازار -

سعید غفوری در مراسم افتتاح همزمان ۳۰۰۶ واحد مسکن مهر در فازهای ۵، ۸ و ۱۱ با بیان این‌که هیچ‌کس در تصمیم‌گیری‌ها و کارهایی که امروز می‌خواهیم انجام دهیم مقصر نیست، اظهار کرد: به متقاضیان هیچ ارتباطی ندارد که چه کسی مسکن مهر را آغاز کرد و چه کسی می‌خواهد آن را تمام کند. مهم این است که بتوانیم امکانات زیربنایی و روبنایی پروژه‌های مسکن مهر از جمله مراکز آموزشی را هر چه سریع‌تر تامین کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با بیان این‌که تاکنون ۲۶ مرکز آموزشی در پردیس به بهره‌برداری رسیده و ۲۵ مرکز دیگر در حال ساخت است، تصریح کرد: به دنبال احداث مدارس اجتماع‌محور هستیم تا خانواده‌ها در کنار دانش‌آموزان باشند.

وی با بیان این‌که یکبار با یک پروژه به مردم ظلم کردیم اما باید امروز سعی کنیم کیفیت زندگی را افزایش دهیم، افزود: تلاش‌های ما لازم است اما کافی نبوده است.

وی با بیان این‌که تاکنون حدود یک‌سوم واحدهای مسکن مهر افتتاح شده و ۵۷ هزار و ۹۱ واحد باقیمانده است، اظهار کرد: آماده‌سازی‌ها مسکن مهر بر اساس یک مصوبه به شهرداری واگذار می‌شود، هر چند ممکن است که بازرسی و دیوان محاسبات ایراد بگیرند اما زمانی که بدانند بیت‌المال حیف‌ومیل نمی‌شود از این کار جلوگیری نمی‌کنند.

غفوری با بیان این که اگر انشعاب گاز فاز ۹ قدیم و جدید وصل بود می‌توانستیم واحدهایی از این فاز را نیز افتتاح کنیم، افزود: قول می‌دهم تا پایان سال بخشی از واحدهای مسکن مهر فاز ۹ قدیم و جدید را افتتاح کنیم هرچند شرکت گاز در پروژه‌های مسکن مهر پردیس کم‌کاری کرد.

وی با بیان این‌که ۳۸ هزار واحد دیگر به مرحله نازک‌کاری رسیده است، گفت:‌ دوست داریم اول واحدهای مسکن مهر را تحویل دهیم، بعد آنها را افتتاح کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در حاشیه این مراسم اظهار کرد: کل پروژه‌های مسکن مهر ۸۱ هزار و ۷۳۳ واحد است که هم‌اکنون در مراحل مختلف ساخت قرار دارند.

غفوری با بیان این‌که تاکنون ۲۴ هزار و ۶۴۲ واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح شده است، تصریح کرد: از این تعداد واحد افتتاح شده نیز تا امروز ۱۴ هزار و ۸۰۰ واحد به متقاضیان تحویل شده است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1347.3
مثقال طلا (%0)
631500
سکه امامی (%0)
1515500
دلار (%0)
4658
یورو (%0)
6097
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.