شماره تلفن‌های مشابه توسط رایتل پیشنهاد می‌شود

تجارت نیوز:از این پس تلفن گویای رایتل با شماره‌های همراه هموطنان تماس برقرار می‌کند تا آنان را در جریان موجود بودن همان شماره خط و همچنین نحوه خرید آن آگاه سازد. به گزارش خبرگزاري تسنيم به نقل از روابط عمومي رايتل، با توجه به بالا بودن تقاضاي هموطنان در خصوص خريد شماره مشابه خط تلفن

تجارت نیوز:از این پس تلفن گویای رایتل با شماره‌های همراه هموطنان تماس برقرار می‌کند تا آنان را در جریان موجود بودن همان شماره خط و همچنین نحوه خرید آن آگاه سازد.

به گزارش خبرگزاري تسنيم به نقل از روابط عمومي رايتل، با توجه به بالا بودن تقاضاي هموطنان در خصوص خريد شماره مشابه خط تلفن همراه خود و در جهت جلوگيري از سوء استفاده کلاهبرداران، شرکت رايتل قصد دارد تا با انجام يک پروژه ابتکاري و براي اولين بار در بين اپراتورهاي تلفن همراه کشور، با مشترکان تماس گرفته و به آن‌ها پيشنهاد خريد سيم کارت رايتل مشابه شماره خود را بدهد.

در اين شيوه يک سيستم گويا با شماره تماس 0920 با مشترکي که شماره وي مطابق با شماره موجود در رايتل است، تماس گرفته و شرايط خريد سيم کارت رايتل مشابه سيم کارت خود را تشريح مي‌کند.

در اين طرح که با عنوان " عيدانه بيست " نامگذاري شده است قبل از تماس خودکار اپراتور رايتل با شماره‌هاي هموطنان، پيامکي با عنوان " رايتل " براي شماره همراه مورد نظر ارسال خواهد شد.

با استفاده از اين روش نياز هموطنان از طريق يک بستر امن و مطمئن برآورده شده و متقاضيان براي خريد خطوط اين اپراتور، تنها هزينه مصوب خريد سيم کارت‌هاي دائمي رايتل (120 هزار تومان بدون احتساب ماليات بر ارزش افزوده ) را پرداخت مي‌کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند