کد خبر: 232844

صفحه Microsoft Account با زبان طراحی فلوئنت به‌روز شد

مایکروسافت صفحه‌ مدیریت حساب‌های کاربری (Microsoft Account) را با استفاده از زبان طراحی فلوئنت به‌روز کرد.

سرویس تکنولوژی -

مایکروسافت در حال به‌روزرسانی طراحی داشبورد مدیریت حساب‌های کاربری مبتنی بر وب (Microsoft Account) است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ردموندی‌ها پیش‌تر نیز طرح‌هایی مفهومی از نسخه‌ به‌روزشده‌ این صفحه به نمایش گذاشته بودند؛ اما سرانجام نسخه‌ نهایی صفحه‌ به‌روزشده را در دسترس تمامی کاربران خود قرار داده‌اند.

اکنون نسخه‌ به‌روزشده‌ داشبورد حساب‌های کاربری مایکروسافت، هدر بزرگی دارد که در آن تمام اطلاعات مهم کاربر، مانند تعداد دستگاه‌ها یا میزان امتیازات (Micrsoft Reward) او به نمایش درمی‌آیند.

اطلاعات دیگر کاربر در یک رابط شبکه‌ای در اختیار او قرار می‌گیرد، در این بخش کاربر می‌تواند به تنظیمات قسمت‌‌های مختلف حساب کاربری خود، نظیر مایکروسافت فمیلی، اشتراک‌ها، دستگاه‌ها یا حریم خصوصی دسترسی داشته باشد.

به‌ نظر می‌رسد که مایکروسافت به‌تدریج در حال انتشار نسخه‌ به‌روزشده‌ صفحه‌ مدیریت حساب‌های کاربری است؛ چرا که برخی از کاربران کماکان به این نسخه دسترسی ندارند.

در هر صورت، ظاهر نسخه‌ جدید این صفحه بسیار جذاب‌تر از نسخه‌ پیشین است و احتمالا به‌زودی تمام کاربران به آن دسترسی خواهند داشت.

شما می‌توانید درصورت داشتن حساب کاربری مایکروسافت، با مراجعه به آدرس https://account.microsoft.com و لاگین‌ شدن در آن، ظاهر جدید این صفحه را تجربه کنید.

 

منبع: زومیت

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1335.5
مثقال طلا (%0.47)
737000
3500
سکه امامی (%0.55)
1825000
10000
دلار (%0)
4200
یورو (%0.88)
6800
60
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.