موضوعات داغ:
آیت‌الله جوادی آملی تاکید کرد:

ضرورت استفاده از فناوری‌های روز برای حفظ امنیت مرزها

ضرورت استفاده از فناوری‌های روز برای حفظ امنیت مرزها

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی استان قم با اظهار نگرانی از ورود مواد مخدر به کشور، بر کنترل و تقویت مرزها با استفاده از از تجهیزات و فناوری‌های روز تاکید کرد.

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی استان قم با اظهار نگرانی از ورود مواد مخدر به کشور، بر کنترل و تقویت مرزها تاکید کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، آیت‌الله جوادی آملی در دیدار فرمانده انتظامی قم، اظهار کرد: ما نگران مرزهای کشور هستیم؛ چرا که این همه کشفیات مواد مخدر نشان‌دهنده این است که این مواد از مرزها وارد کشور می‌شوند که کشف آنها برای پلیس هم زحمت بسیار دارد و هم هزینه‌بردار است.

وی افزود: پلیس به تنهایی نمی‌تواند جلوی ورود مواد مخدر به کشور را بگیرد و ضرورت دارد که سایر نیروهای مسلح در این مقوله به نیروی انتظامی کمک کنند و از تجهیزات و فناوری‌های روز برای حفظ امنیت مرزها بهره ببرند.

این مرجع تقلید، اعتیاد را مرگ تدریجی و خودکشی دانست و گفت: وقتی جوانان بیکار شوند و اشتغال یا منبع درآمدی نداشته باشند به سوی اعتیاد کشانده می‌شوند و این در حالی است که عده‌ای موش‌صفت فقط در حال ذخیره کردن ذخایر طلا و ارز هستند.

مفسر قرآن کریم همچنین از سیستم پولی و مالی بانک‌ها انتقاد کرد و گفت: معاملات ربوی تاثیری در پیشرفت اعتقادات و باورهای دینی و همچنین کسب روزی حلال ندارد.

جوادی آملی بر ایجاد اشتغال و تولید در کشور تاکید و خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال برای جوانان، آنان را به سمت ازدواج و تشکیل خانواده تشویق می‌کند و از گرفتار شدن در دام آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند.

 

منبع: ایسنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند