ت
کد خبر: 157846

عرضه اولیه «چدن» در بورس

عرضه اولیه چدن در حالی آغاز شد که حداکثر سهمیه هر کد ۲ هزار سهم و بازه قیمتی بین یک هزار و ۷۷۳ تا یک هزار و ۹۵۰ ریال و حداکثر نقدینگی لازم برای هر کد آنلاین ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خواهد بود.

سرویس بازار -

روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ تعداد ۸۰ میلیون سهم (۲۴ میلیون سهم جهت عرضه به کارکنان شرکت تولیدی چدن‌سازان و ۵۶ میلیون برای سایر سرمایه‌گذاران بورسی) معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولیدی چدن‌سازان به عنوان پانصد و دوازدهمین شرکت پذیرفته شده در بورس، برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در بخش محصولات فلزی و گروه «ساخت محصولات فلزی ساخته شده» با نماد چدن به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

حداکثر سهمیه هر کد ۲ هزار سهم و بازه قیمتی بین یک هزار و ۷۷۳ تا یک هزار و ۹۵۰ ریال و حداکثر نقدینگی لازم برای هر کد آنلاین ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خواهد بود.

سایر مشخصات این عرضه اولیه به شرح زیر است:

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.88)
1290.1
11.28
مثقال طلا (%0)
544200
0
سکه امامی (%0)
1389500
0
دلار (%0)
4082
0
یورو (%0)
4889
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.