کد خبر: 157846

عرضه اولیه «چدن» در بورس

عرضه اولیه چدن در حالی آغاز شد که حداکثر سهمیه هر کد ۲ هزار سهم و بازه قیمتی بین یک هزار و ۷۷۳ تا یک هزار و ۹۵۰ ریال و حداکثر نقدینگی لازم برای هر کد آنلاین ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خواهد بود.

سرویس بازار -

روز سه‌شنبه مورخ ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ تعداد ۸۰ میلیون سهم (۲۴ میلیون سهم جهت عرضه به کارکنان شرکت تولیدی چدن‌سازان و ۵۶ میلیون برای سایر سرمایه‌گذاران بورسی) معادل ۱۰ درصد از سهام شرکت تولیدی چدن‌سازان به عنوان پانصد و دوازدهمین شرکت پذیرفته شده در بورس، برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در بخش محصولات فلزی و گروه «ساخت محصولات فلزی ساخته شده» با نماد چدن به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

حداکثر سهمیه هر کد ۲ هزار سهم و بازه قیمتی بین یک هزار و ۷۷۳ تا یک هزار و ۹۵۰ ریال و حداکثر نقدینگی لازم برای هر کد آنلاین ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خواهد بود.

سایر مشخصات این عرضه اولیه به شرح زیر است:

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.