کد خبر: 188175

عرضه سهام راه‌‌آهن حمل‌‌و‌نقل در بورس

موسسه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن جمهوری اسلامی در اطلاعیه‌ای از عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت راه‌آهن حمل‌و‌‌نقل (سهامی عام) در بازار بورس خبر داد و اعلام کرد: عرضه این سهام در دی‌ماه امسال صورت می‌گیرد.

سرویس بازار -

در اطلاعیه صندوق پس‌انداز کارکنان راه‌آهن آمده است؛ شرکت راه‌آهن حمل‌و‌نقل طی پنج سال گذشته ضمن حضور در بخش‌های مختلف بازار ریلی کشور موفق به توسعه فعالیت‌ها و افزایش سهم بازار و سودآوری خود شده و در همین زمینه مدیریت موسسه به منظور دستیابی به منابع مالی جدید جهت توسعه فعالیت‌های شرکت و افزایش آن در بازار حمل‌و‌نقل ریلی شرایط لازم را برای ورود شرکت راه‌آهن حمل‌و‌نقل (سهامی عام) به بازار بورس فراهم کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، تعداد محدودی سهام شرکت راه‌آهن حمل‌ونقل (سهامی عام) (حداکثر ۴۰۰ سهم به ارزش تقریبی ۱۵۰ الی ۲۰۰ هزارتومان برای هر نفر) از سوی موسسه پس‌انداز کارکنان راه‌آهن به کلیه کارگزاری‌ها عرضه شده است و همکاران می‌توانند در صورت تمایل پس از گشایش نماد شرکت، اقدام به خرید کنند.

با توجه به سود‌آوری خوب این سهام پیش‌بینی می‌شود پس از عرضه در مدت کوتاهی به فروش برسد از این‌رو اگر همکاران در شرکت راه‌آهن تمایل به خرید این سهام دارند باید ابتدا کد بورسی را دریافت و سپس از طریق کارگزاری بورس بلافاصله پس از گشایش نماد شرکت اقدام به خرید کنند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.