علی پروین امروز مرخص می‌شود

علی پروین امروز مرخص می‌شود

پیشکسوت تیم پرسپولیس که به دلیل بیماری در بیمارستان در تهران بستری شده بود ساعت ۱۴ امروز مرخص خواهد شد.

علی پروین که دو روز قبل به دلیل بالا بودن قند خون‌اش و همچنین سرگیجه در بیمارستان کسری تهران بستری شده بود پس از انجام آزمایش‌های مختلف و بهبود شرایط جسمانی ظهر امروز (پنج‌شنبه) با تشخیص پزشکان از بیمارستان مرخص خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رضا ریاضتی یکی از نزدیکان علی پروین درباره این مساله اظهار کرد: طی روزهای گذشته پزشکان زحمات زیادی برای آقای پروین کشیدند و پیشکسوتانی همچون جعفر کاشانی، محمد پنجعلی و عباس کارگر به ملاقات آقای پروین آمدند و تعدادی زیادی از پیشکسوتان که علی آقا چه به صورت معنوی و چه به صورت مادی کمکشان کرده بود اصلا به بیمارستان نیامدند.

وی تصریح کرد: امروز هم آقای سید حسن خمینی تلفنی تماس گرفتند و با آقای پروین صحبت کردند و قصد داشتند برای ملاقات بیایند که به ایشان اعلام شد که علی‌آقا امروز ظهر مرخص می‌شوند و به همین دلیل دیگر نیامدند.

ریاضتی در پایان خاطر نشان کرد: واقعا برایم جالب است که آتیلا حجازی به ملاقات آقای پروین آمد و حتی مادرش هم تلفنی جویای احوال آقای پروین بود.

وی افزود: در این بین آقای شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت هم به ملاقات آمدند اما برخی پیشکسوتان اصلا حالی از آقای پروین نپرسیدند.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند