کد خبر: 219208

آمار فروش سینما / افت فروش فیلم‌های ۹۶ در آخرین هفته اکران

فیلم‌های سال ۱۳۹۶ از ۱۶ تا ۲۲ اسفند در آخرین هفته اکران سال روی پرده رفتند که نسبت به هفته‌های پیش با افت فروش مواجه شدند.

آمار فروش سینما / افت فروش فیلم‌های ۹۶ در آخرین هفته اکران
سرویس جامعه -

فیلم‌های سال ۱۳۹۶ از ۱۶ تا ۲۲ اسفند برای آخرین هفته روی پرده سینماها رفتند.

به گزارش خبرنگار تجارت‌نیوز، «بدون تاریخ، بدون امضا» در چهارمین هفته از اکران و برای چهارمین هفته متوالی در صدر پرفروش‌ترین فیلم‌های هفته جای گرفت. تازه‌ترین فیلم وحید جلیلوند در هفته گذشته ۵۰۶ میلیون تومان فروخت و مجموع فروشش به ۳.۹ میلیارد تومان رسید.

فیلم کمدی «آینه‌بغل» در چهاردهمین اکران خود حدود ۳۲۰ میلیون تومان فروش داشت و سال ۹۶ را با بیش از ۲۰ میلیارد تومان فروش به پایان رساند. این عدد، «آینه‌بغل» بالاتر از «گشت ۲» و پایین‌تر از «نهنگ عنبر ۲» در رده دومین فیلم پرفروش سال ۱۳۹۶ قرار داد.

فیلم کودک و نوجوان «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق و با بازی شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی و… در پانزدهمین هفته نمایش و فقط با در اختیار داشتن ۲ سالن، ۱۰ میلیون تومان فروش داشت و هفتمین فیلم پرفروش هفته شد.

«دعوتنامه» مهرداد فرید هم ۸ میلیون تومان فروخت و مجموع فروشش بعد از سه هفته به رقم ۳۲.۷ میلیون تومان رسید.

فروش کلی ده فیلم پرفروش ۱۶ تا ۲۲ اسفند ماه به ۱ میلیارد و ۲۷۹ میلیون تومان رسید که نسبت به هفته ماقبل خود ۷۰۰ میلیون تومان کاهش داشت.

فیلم‌های سال ۹۷ از ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۶ روی پرده سینماها می‌روند.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.18)
1342.8
2.4
مثقال طلا (%0.08)
736100
600
سکه امامی (%0)
1829000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6775
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.