فروش نوشت‌افزار ایرانی در بوفه مدارس از مهر ماه

مشاور وزیر آموزش و پرورش از اجرای طرح فروش نوشت‌افزار ایرانی در بوفه مدارس از مهر ماه خبر داد.
فروش نوشت‌افزار ایرانی در بوفه مدارس از مهر ماه

منصور مجاوری، مشاور وزیر آموزش و پرورش در خصوص برنامه‌های این وزارتخانه در جهت حمایت از کالای ایرانی، اظهار کرد: از ابتدای سال وزیر آموزش و پرورش، ستاد ویژه حمایت از کالای ایرانی را تشکیل داد و ذیل آن دو کارگروه پیش‌بینی شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: یکی از کارگروه‌ها، فرهنگ‌سازی و چگونگی حمایت و خرید از کالای ایرانی و کارگروه دیگر، برگزاری نمایشگاه‌های نوشت‌افزار و تولیدات داخلی و فعالیت‌های اجرایی در این جهت است.

مجاوری اضافه کرد: همزمان با ما معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جشنواره ملی ایران ساخت را شروع کرد که در واقع بحث حمایت از تمام تولیدکنندگان ایرانی است و ما نیز در فاز اول با برپایی نمایشگاه نوشت افزار ایرانی، آغاز کردیم.

وی با تأکید بر اینکه کیفیت کالای ایرانی برایمان مهم است، گفت: برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم کالا موجب می‌شود هزینه‌ها نیز کاهش یابد و قیمت محصول ارزان‌تر شود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نشست‌های خوبی را با انجمن‌های صنفی تولیدکنندگان داریم، افزود: بعد از برپایی نمایشگاه‌ها تصمیم داریم وارد بوفه مدارس شویم یک چرخه تامین کننده نوشت‌افزار مصرفی دانش‌آموزان ایجاد شود که بسیاری از واسطه‌ها نیز حذف می‌شوند و قیمت‌ها نیز مناسب خواهد بود.

وی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم طرح فروش نوشت‌افزار در بوفه مدارس از مهر ماه اجرا شود.

 

منبع: فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید