کد خبر: 170335

فعالیت گمرک خسروی با وجود وقوع زمین‌لرزه

گمرک ایران اعلام کرد در پی وقوع زلزله شدید در بخشی از مناطق غربی کشور و به ویژه استان کرمانشاه کارکنان گمرک خسروی از صبح امروز با حضور در محل کار نسبت به انجام تشریفات گمرکی کامیون‌های حامل بار در محوطه‌های گمرکی اقدام کردند.

فعالیت گمرک خسروی با وجود وقوع زمین‌لرزه
سرویس اقتصاد کلان -

گمرک ایران اعلام کرد: در پی وقوع زلزله شدید در بخشی از مناطق غربی کشور و به ویژه استان کرمانشاه، کارکنان گمرک خسروی از صبح امروز با حضور در محل کار نسبت به انجام تشریفات گمرکی کامیون‌های حامل بار در محوطه‌های گمرکی اقدام کردند که این خدمات با وجود شرایط خاص در منطقه همچنان ادامه دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، خلیل حیدری مدیر کل گمرکات کرمانشاه در خصوص آسیب‌دیدگی ساختمان‌های گمرکات مرزی به دنبال این حادثه اعلام کرد: بخش‌هایی از ساختمان‌های قدیمی گمرکات در نقاط صفر مرزی آسیب دیده است.

وی در خصوص آسیب‌دیدگی کارکنان گمرک در این حادثه گفت: فقط دو نفر از کارکنان گمرک در پی این زمین‌لرزه آسیب دیده‌اند.

حیدری در ادامه تاکید کرد: با توجه به ورود ۵۰ دستگاه کامیون به محوطه گمرکی مرز خسروی از همان ساعات ابتدایی ،کارکنان گمرک در محل کار حاضر و خدمات گمرکی را ارائه دادند و همچنان فعالیت‌های گمرک خسروی ادامه دارد.

مدیر کل گمرکات کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: با توجه به پیگیری‌ها و دستور رئیس کل گمرک ایران، آمادگی گمرکات و کارکنان را جهت ارائه خدمات پشتیبانی و در اختیار قرار دادن محوطه‌های گمرکی به زلزله‌زدگان عزیز در گمرکات مرزی کرمانشاه و شهر کرمانشاه اعلام کرده‌ایم.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.