قاچاق جوجه یکروزه به یک میلیون قطعه رسید

قاچاق جوجه یکروزه به یک میلیون قطعه رسید

مدیر کل حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق گفت: یک میلیون رقم اعلام شده کشفیات قاچاق جوجه یکروزه است که در مقایسه با رقمی که باید روزانه به بازار تزریق شود عددی ناچیزی محسوب می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، سیدعلی معصومی، مدیر کل حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با اشاره به قاچاق جوجه یکروزه گفت: به محض مطرح شدن این موضوع تیم بازرسی ستاد در مرزها مستقر شده‌اند و در استان‌های مرزی در حال بازرسی از دستگا‌ه‌ها هستند. البته ستاد به طور مستقیم مسئولیت کشف را بر عهده نداشته بلکه مسئولیت نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها را بر عهده دارد.

مدیر کل حقوقی ستاد مبارزه با قاچاق تصریح کرد: برآورد این است حجمی که از قاچاق جوجه وجود دارد به هیچ عنوان عدد معناداری در کاهش عرضه آن نیست.

او ادامه داد: یک میلیون رقم اعلام شده کشفیات قاچاق جوجه یکروزه است که در مقایسه با ۱۶۰ میلیون قطعه که باید روزانه به بازار تزریق شود عددی ناچیزی محسوب می‌شود.

این مقام مسئول در ستاد مبارزه با قاچاق بیان کرد: به همین خاطر مدیر کل و تیم دفتر هماهنگی امور مقابله ستاد به مناطق مرزی اعزام شده است. در حال بررسی موانع و مشکلات هستند تا بتوانند همین عدد را نیز کاهش دهند.

آخرین خبرها از بازارهای مختلف را در صفحه بازار تجارت‌نیوز بخوانید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند