قوانین سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران منتشر شد

قوانین سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران منتشر شد

زمان‌بندی کلی و قوانین هر رشته از مسابقات سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران منتشر شد.

قوانین حضور در رشته‌های مختلف سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران منتشر شد. بر این اساس، هر نفر می‌تواند در هر تعداد رشته (و در هر رشته تنها یک بار) ثبت نام کند. مسئولان برگزاری مسابقات تلاش می‌کنند مسابقات افرادی که در چند رشته ثبت نام کرده‌اند همزمان نشود، اما در صورت هم‌زمانی، مسئولیتی متوجه برگزارکنندگان نخواهد بود و فرد تنها می‌تواند در یک رشته حضور یابد. نکته مهم دیگر این که افراد برای حضور در مسابقات حتما باید کارت ملی با خود به همراه داشته باشند.

به گزارش تجارت‌نیوز، درباره بازی‌ در کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس ۳۶۰، دسته به تعداد کافی فراهم شده و افراد می‌توانند طبق قوانین از این دسته‌ها استفاده کنند.

درباره بازی‌های موبایلی هم، توصیه شده علاوه بر در اختیار داشتن پاوربانک، شرکت‌کنندگان در صورت امکان از اینترنت موبایل خود استفاده کرده تا به مشکل قطعی یا کندی احتمالی اینترنت برخورد نکنند.

همچنین زمان‌بندی برگزاری مسابقات هر رشته اعلام شده است که بر اساس آن در رشته فیفا مسابقات با کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ از ۱۳ تا ۱۶ شهریور و در کنسول پلی‌استیشن ۴ از ۱۷ تا ۲۲ شهریور برگزار می‌شود.

درباره رشته PES هم مسابقات با کنسول پلی‌استیشن ۴ از ۱۳ تا ۱۶ شهریور و در کنسول اکس‌باکس از ۱۷ تا ۲۲ شهریور برگزار می‌شود. در هر دو رشته، از کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ تعداد ۲ نفر و از کنسول پلی‌استیشن ۴ تعداد ۶ نفر به مرحله نهایی راه می‌یابند و دیدارهای فینال روی کنسول پلی‌استیشن ۴ برگزار می‌شود.

رشته‌های موبایلی Quiz of Kings و Clash Royale هم بر اساس قرعه‌کشی و زمان‌بندی که پس از اتمام تاریخ ثبت نام انجام می‌گیرد، در طول ۱۰ روز مسابقات برگزار خواهد شد.

مسابقات رشته Counter Strike – Global Offensive در صورت به حد نصاب رسیدن از ۱۳ تا ۲۳ شهریور برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای مشاهده کامل قوانین، زمان‌بندی و ثبت‌نام در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران می‌توانند به سایت رویداد مراجعه کرده و صفحه قوانین از منوی سایت را انتخاب کنند.

لازم به یادآوری است آخرین مهلت ثبت‌نام در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران ۱۰ شهریور تعیین شده و این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

 

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند