خانه کلنگی در تهران چند؟ (جدول)

در شرایط رکود تورمی بخش مسکن، خوش‌بینی‌هایی برای وضعیت مسکن در سال آینده وجود دارد. خانه‌های کلنگی و فرسوده می‌تواند مامن امن برای سرمایه‌گذاری باشد.
خانه کلنگی در تهران چند؟ (جدول)

به گزارش تجارت‌نیوز در  این گزارش چند آگهی فروش از قیمت و محله‌ ملک‌های کلنگی را می‌خوانید. قیمت یک خانه و زمینی کلنگی ۴۰۷ متری، ۲۸ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان است. در توضیحات فروش این ملک آمده است سند این ملک شخصی نیست و اصلاحی ندارد.

ملکی ۱۶۸ متری در خیابان اسکندری، سه میلیارد و ۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این ملک بر خیابان اصلی است و دارای دو بر به متراژ های چهار متر و ۹ متر است. در این آگهی ذکر شده که این ملک در سه طبقه دو واحدی قابل استفاده است.

ملکی ۲۱۰ متری واقع در مرزداران با دو طبقه بنای ۱۳۵ متری قابل سکونت، ۱۲۰ متر انباری در طبقه منفی یک، ۱۳۵ متر پارکینگ هم‌کف، سند و تک برگ که یک مالک هم دارد، متری ۲۹ میلیون تومان است.

در آگهی دیگری ملکی ۷۰ متری که ۱۹۵ متر بنا در سه طبقه و در محله پاسداران واقع شده است که با قیمت یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. در توضیحات آگهی فروش این ملک ذکر شده که به تازگی بازسازی شده است و قابلیت سکونت دارد.

در محله بریانک نیز ملکی با متراژ ۱۰۴، یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت ۱۵۷ متر زمین با بر هفت متری در محله بلوار کشاورز، یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان است.

در محله شادمان قیمت خانه‌ای کلنگی ۱۰۰ متری در دو طبقه ۵۰ متری که یک باب مغازه ۱۵ متری هم دارد، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

 

متراژ مکان قیمت
۴۰۷ متر پاسداران ۲۸ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان
۱۶۸ متر اسکندری سه میلیارد و ۲۵ میلیون تومان
۲۱۰ متر مرزداران شش میلیارد و ۹۰ میلیون تومان
۱۳۵ متر سلسبیل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان
۱۰۴ متر بریانک یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان
۱۵۷ متر بلوار کشاورز یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان
۱۰۰ متر شادمان یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان
این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز