کد خبر: 231478

قیمت مسکن افزایش پیدا نمی‌کند

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از گذشته آپارتمان و مسکن مهر انباشته داریم و امسال با توجه به شرایط عرضه و تقاضا اتفاق خاصی در حوزه مسکن رخ نخواهد داد.

سرویس بازار -

«سیدهادی بهادری»، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: از گذشته آپارتمان و مسکن مهر انباشته داریم و امسال با توجه به شرایط عرضه و تقاضا اتفاق خاصی در حوزه مسکن رخ نخواهد داد و روال قیمت‌ها ادامه خواهد داشت.

به گزارش تجارت‌نیوز، او تصریح کرد: قیمت مسکن افزایش پیدا نمی‌کند مگر اینکه به خاطر مسائل ارزی قیمت مصالح افزایش پیدا کند. احتمال بالا رفتن ۳۰ درصدی در برخی مصالح ساختمانی به ویژه اقلامی که وارداتی هستند را خواهیم داشت.

بهادری تاکید کرد: بانک مسکن اخیرا با اجرای برنامه‌هایی قصد دارد به کسانی که درخواست مسکن دارند، تسهیلاتی اعطا کند که شاید در این شرایط تقاضا برای خرید مسکن تحریک شود.

او در خصوص فیلترینگ تلگرام گفت: چنانچه یکباره تلگرام فیلتر شود، به لحاظ اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کار درستی نیست اما باید بپذیریم وضع موجود نیز تهدیداتی برای کشور دارد.

بهادری با تاکید بر اینکه ضرر فیلترینگ تلگرام برای مردم عادی بیشتر از فایده آن است، افزود: احتمال اینکه مسئولین نظام حق استفاده از تلگرام را نداشته باشند و از پیام رسان‌های داخلی استفاده کنند، وجود دارد.

 

منبع: برنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.