کاهش ساعات کار کارگزاری‌های مسکن مهر

کاهش ساعات کار کارگزاری‌های مسکن مهر

به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری به کارگزاری‌های مسکن مهر کاهش یافته و به نصف رسیده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، روند اجرای طرح های عمرانی وزارت راه و شهرسازی همانند گذشته و بنا به گفته‌های معاون مسکن و ساختمان این وزارتخانه ادامه دارد. تحویل واحدهای مسکن مهر نیز انجام می‌شود هرچند بر اساس مشاهدات میدانی به دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا مراجعات حضوری به کارگزاری‌های مسکن مهر کاهش یافته و به نصف رسیده است.

در این شرایط شرکت عمران شهر جدید پردیس با توجه به تصمیم ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا، ساعات‌کاری مراجعات حضوری را ۸:۱۵ تا ۱۲:۱۵ اعلام کرده است.

همچنین در شهر جدید پرند، زمان مراجعه متقاضیان برای انجام امور اداری به شرکت عمران ۸ الی ۱۳ اعلام شده که البته به دلیل اینکه متقاضیان اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند تعداد مراجعات از حدود روزانه ۷۰۰ نفر به حدود ۳۰۰ نفر رسیده است.

از هفته‌های قبل برنامه‌ریزی شده بود که نیمه اسفندماه در شهر جدید پرند با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی ۳۸۵۰ واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شود.

آنطور که مدیرعامل عمران پرند عنوان کرده برنامه افتتاح به قوت خود باقی است اما ممکن است با تعداد محدودتری برگزار شود و حتی اگر برنامه به شکل رسمی لغو شود تحویل واحدها به صورت غیر رسمی انجام خواهد شد کما اینکه هم اکنون نیز این روند در حال انجام است.

در شهر جدید پردیس نیز با وجود کاهش ساعات کاری کارگزاری مسکن مهر، پروژه‌های عمرانی از قبیل ساخت دیوارهای حائل، نصب آسانسور، آسفالت معابر و تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی پیگیری می‌شود. پیش از این مدیرعامل عمران پردیسدگفته بود که روزانه ۲۰۰ واحد به متقاضیان تحویل می‌شود.

روز ۱۶ بهمن ماه نیز ۱۰ هزار و ۲۷ واحد مسکن مهر در پردیس تحویل شد که بالاترین تعداد واگذاری در یک افتتاحیه رسمی از آغاز پروژه مسکن مهر تاکنون بوده است.

با این افتتاح مجموعه واحد های تحویل داده شده در پردیس به بیش از ۴۵ هزار مورد رسید و ۳۵ هزار واحد باقیمانده که طبق وعده ها قرار است تا پایان سال ۱۳۹۹ تکمیل و تحویل داده شود.

منبع: ایسنا 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند