محدودیت ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته اعلام شد

محدودیت ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته اعلام شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی برخی از محورهای برون‌شهری را در بازه زمانی دوم تا پنجم خردادماه جاری اعلام کرد.

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه دوم خرداد ماه سال جاری تا ساعت 6 روز شنبه 5 خرداد ماه از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گزارش تجارت‌نیوز، تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر یاد شده مجاز جریان ترافیک منعی ندارد.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه این هفته (4خرداد) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع بوده و تردد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع است.

تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 2 خرداد ماه و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است.

هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه‌های کشور عدد 141 را به شماره 1000141پیامک و یا با شماره‌های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند