محل قرنطینه پرسپولیس مشخص شد

محل قرنطینه پرسپولیس مشخص شد

فدراسیون فوتبال با درخواست قرنطینه تیم پرسپولیس در هتل آکادمی و مهمانسرای کمپ تیم‌های ملی موافقت کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، کشور هند در روز‌های اخیر رکورد جهانی ابتلا به کرونا را شکسته است و این اتفاق باعث شده تمام پرواز‌ها از مبدا یا به مقصد هند و پاکستان ممنوع اعلام شوند.

وزارت بهداشت هم تاکید کرده است دانشجویان و افرادی که قصد بازگشت از این کشور‌ها به ایران را دارند باید قرنطینه ۲ هفته‌ای را پشت سر بگذارند تا ویروس جهش یافته و خطرناک‌تر هندی به سایر مردم منتقل نشود.

از آن جایی که باشگاه پرسپولیس هم برای شرکت در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در کشور هند حضور دارد، بازگشت کاروان تیم به ایران طبق دستور وزارت بهداشت با قرنطینه همراه خواهد بود.

به همین ترتیب طبق مذاکرات صورت گرفته، باشگاه پرسپولیس درخواست قرنطینه کاروان خود در هتل آکادمی و مهمانسرای مرکز ملی فوتبال را به فدراسیون فوتبال ارائه داده است تا بازیکنان و مربیان بلافاصله بعد از حضور در ایران تحت شیوه‌نامه‌های بهداشتی سختگیرانه به این هتل برای سپری کردن قرنطینه منتقل شوند.

تمرین پرسپولیس هم با رعایت همین شیوه‌نامه‌ ها در قرنطینه و زمین شماره ۲ برگزار خواهد شد.

قرنطینه پرسپولیس در شرایطی از صبح جمعه آغاز می‌کروشود که پایان آن با تصمیم وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا و مشخص شدن جواب تست‌های بازیکنان، مربیان و همراهان تیم خواهد بود.

آخرین اخبار کرونا را در صفحه ویروس کرونا در تجارت‌نیوز بخوانید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند