مديرعامل گروه خودروسازی سايپا در مراسم افتتاح نمايشگاه هفته دفاع مقدس:

مديون شهدا، ايثارگران و خانواده‌های معظم شهدا هستيم

مديون شهدا، ايثارگران و خانواده‌های معظم شهدا هستيم

نمايشگاه هفته دفاع مقدس با حضور مهندس جهرودی مدير عامل گروه خودروسازی سايپا، جمعی از فرماندهان سپاه استان، فرمانده بسيج سايپا، فرماندهان بسيج شركت‌های گروه و جمعی از مديران ارشد، بسيجيان و خانواده شهدا و ايثارگران در مجتمع صنعتی سازه‌گستر آغاز به كار كرد.

در مراسم افتتاحيه اين نمايشگاه، جهرودی ضمن بازديد از دستاوردهای شركت‌های گروه، امنيت كشور را مديون شهدا، جانبازان و ايثارگران دانست و افزود: اميدواريم بتوانيم با ترويج و حفظ فرهنگ ايثار و ازخود گذشتگی راه شهدا را ادامه دهيم و در سنگر صنعت مسير رشد و تعالی كشور را هموار سازيم.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی خاطر نشان كرد: امروز كشور درگير يك نبرد تمام عيار با استكبار جهانی است به نحوی كه تمامی ايادی كفر در مقابل كشور ما ايستاده‌اند اما نه به شكل مستقيم، بلكه از طريق جنگ اقتصادی و با از بين بردن اشتغال، سعی در ايجاد مشكلات داخلی در كشور دارند؛ البته بايد در اين خصوص ما به عنوان صنعتگران كشور هوشيار باشيم و ترفندهای دشمنان را با كار و تلاش مضاعف خنثی كنيم.

مدير عامل گروه سايپا افزود: دشمنان با شناخت تمام جوانب از مردم و كشور و با بهره‌گيری از مشاوران متعدد، تئوری‌‌های خودشان را جهت ضربه زدن به كشور دنبال می‌كنند و در اين نبرد نا برابر، بايد با استراتژی منسجمی در برابر توطئه‌های استكبار با مسئوليت‌پذيری و تقويت فرهنگ از خودگذشتگی توطئه‌های دشمن را خنثی كنيم.

جهرودی، تحريم واردات قطعات منفصله خودرو را در راستای كاهش اشتغال در كشور دانست و گفت: دشمن اشتغال كشور را هدف قرار داده است و می‌خواهد كه با تعطيلی واحدهای توليدی، سطح اشتغال در كشور كاهش يابد و در چنين شرايطی بايد در مقابله با تحريم‌های ظالمانه استكبار هوشمندانه و با تمام توان برای سربلندی ايران اسلامی تلاش كنيم.

وی خاطر نشان كرد: امنيت امروزمان را مديون شهدا و ايثارگرانی هستيم كه جان و مال خويش را تقديم اسلام و ايران كردند و اكنون وظيفه ماست تا با حفظ فرهنگ ايثار و شهادت كشور را در برابر آسيب‌ها و خطرات ايمن كنيم.

 

منبع: سایپانیوز

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند