مروری بر آخرین قیمت سیم‌کارت در سال 92

بنابر اعلام فعالان بازار در روزهای اخیر بازار سیم‌کارت به نوعی با رکود مواجه بوده و تعداد مشتریان آن بسیار کم شده است. این رکود بازار در حالی رخ داده که عده زیادی علاقه‌مند به فروش سیم‌کارت خود هستند، اما با وجود قیمت نسبی سیم‌کارت هم‌چنان مشتری چندانی در بازار وجود ندارد. در حال حاضر

بنابر اعلام فعالان بازار در روزهای اخیر بازار سیم‌کارت به نوعی با رکود مواجه بوده و تعداد مشتریان آن بسیار کم شده است.
این رکود بازار در حالی رخ داده که عده زیادی علاقه‌مند به فروش سیم‌کارت خود هستند، اما با وجود قیمت نسبی سیم‌کارت هم‌چنان مشتری چندانی در بازار وجود ندارد.
در حال حاضر قیمت فروش سیم‌کارت کد یک همراه اول حدود یک میلیون و 800 هزار تومان و سیم‌کارت کد دو حدود یک میلیون تومان است، هم‌چنین سیم‌کارت‌های کد سه و چهار همراه اول به ترتیب با قیمت‌هایی حدود 700 و 550 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.
سیم‌کارت‌های کد 5 نیز این روزها حدود 420 هزار تومان دارد و سیم‌کارت کد 6 در بازار با قیمت 380 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود. هم‌چنین سیم‌کارت‌های کد هفت در صورت صفر بودن قیمتی حدود 400 هزار تومان دارند که البته تعداد آنها در بازار خیلی زیاد نیست.
سیم‌کارت کد هفت کارکرده هم با قیمتی حدود 300 هزار تومان به فروش می‌رسد. هم‌چنین سیم‌کارت‌های کد هشت همراه اول که در صورت ثبت‌نام می‌توان آن را با قیمتی حدود 160 هزار تومان خریداری کرد، در بازار آزاد با قیمت 300 هزار تومان به فروش می‌رسند.
بنابر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت، سیم‌کارت‌های رند نیز این روزها از تغییر قیمت‌ها در امان نمانده‌اند و به‌طور مثال خطی که تا چند ماه پیش حدود 27 یا 28 میلیون تومان قیمت داشت این روزها با قیمتی حدود 16 میلیون تومان به فروش می‌رسد.
عمده دلیل کاهش قیمت در بازار سیم‌کارت نبودن مشتری در این بازار و کاهش تقاضا عنوان می‌شود.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند