مشارکت فعال ایدرو و شرکت‌های تابعه در بزرگترین نمایشگاه نفت و گاز ایران

مشارکت فعال ایدرو و شرکت‌های تابعه در بزرگترین نمایشگاه نفت و گاز ایران

ایدرو و شرکت‌های تابعه آن با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را در این حوزه به نمایش در می‌آورند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قرار است بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های معتبر و صاحب‌نام داخلی و خارجی برگزار گردد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران و نمادی از تعالی صنعت نفت کشور در این حوزه محسوب می‌شود و شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی با حضور در این نمایشگاه، ضمن عرضه فعالیت‌ها و محصولات خود، نوآوری‌ها و دستاوردهای آتی خود را در معرض بازدید مراجعان قرار می‌دهند.

ایدرو و شماری از شرکت‌های تابعه آن از جمله شرک مدیریت طرح‌های صنعتی ایران IPMI، شرکت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو)، شرکت لوله‌گستر اسفراین و مجتمع صنعتی اسفراین با حضور در این نمایشگاه توانمندی‌های فنی و مهندسی خود را به نمایش در‌می‌آورند.

با توجه به رویکرد ایدرو، این سازمان به طور فعالانه در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی وارد عمل شده و از سوی وزارت نفت به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر و صاحب صلاحیت در حوزه اکتشاف و بهره‌برداری از میدان‌های نفت و گاز شناخته شده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند