معرفی اعضای جدید هیات‌مدیره بانک مسکن

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره بانک مسکن با حضور معاون امور بانکی و مدیر دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی در بانک مسکن برگزار شد.  این مراسم با حضور محمد پاریزی معاون امور بانکی و بیمه، علی خرسندیان مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و

مراسم تودیع و معارفه اعضای هیات مدیره بانک مسکن با حضور معاون امور بانکی و مدیر دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی در بانک مسکن برگزار شد.

 این مراسم با حضور محمد پاریزی معاون امور بانکی و بیمه، علی خرسندیان مدیر کل دفتر امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیران امور و روسای ادارات بانک مسکن در سالن اجتماعات ادارات مرکزی بانک برگزار شد.

در این مراسم، معاون امور بانکی و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی نسبت به بانک مسکن اظهار تعلق خاطر کرد و گفت: بانک مسکن به دلیل نقش تاثیرگذاری که در پاسخگویی به نیاز مهم اجتماعی شهروندان دارد، درحافظه تاریخی آنان جایگاه ویژه‌ای را داراست.

وی همچنین به تقسیم کار جدید در شبکه بانکی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: امیدوارم با این تقسیم کاری جدید، بانک مسکن بیش از پیش بر وظیفه اصلی خود تمرکز داشته و به عنوان بنگاه اقتصادی موفق در عرصه اقتصاد کشور عمل کند.

پاریزی همچنین از دکتر کمال‌الدین شهریاری عضو پیشین هیات مدیره بانک مسکن به عنوان معاون پارلمانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجلس شورای اسلامی و غلامحسین حسنخانی که 35 سال در بانک مسکن سابقه فعالیت داشتند، تشکر و قدردانی کرده و برای اعضای جدید هیات مدیره بانک مسکن آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه مراسم دکتر محمد هاشم بت شکن مدیر عامل بانک مسکن نیز طی سخنانی به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص ابلاغ سیاست‌های مهم اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: تاکید ایشان بر به کارگیری استعدادهای مادی و معنوی و نیروی انسانی متعهد و کارآمد و عزم راسخ آحاد مردم برای پیشرفت کشور و فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی، شکست و عقب‌نشینی دشمن و ایجاد الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام می‌باشد و قطعا وظیفه مدیران به ویژه در حوزه بانک به عنوان شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور، حساس‌تر، پر رنگ‌تر و اثرگذارتر از گذشته شده است.

مدیر عامل بانک مسکن انتخاب اعضای هیات مدیره جدید بانک را با در نظر گرفتن رویکردهای ذکر شده عنوان و از فعالیت‌های غلامحسین حسنخانی و دکتر کمال‌الدین شهریاری، اعضای سابق هیات مدیره، در راهبری بانک در مقاطع مختلف مدیریتی قدردانی کرد.

وی همچنین ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر مرکز ارزیابی عملکرد بانک مسکن با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت امور بانکی، علیرضا بلگوری کارشناس ارشد حسابداری، محسن عزیزی کارشناس ارشد فناوری اطلاعات و غلامرضا سلامی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره معرفی کرد.

بت شکن در پایان اظهار امیدواری کرد که با معرفی و آغاز به کار هیات مدیره جدید بانک مسکن، حضور این بانک پررنگ‌تر از گذشته شده و با افق دید وسیع‌تر در نظام بانکی کشور ظاهر شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند