رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران:

ممنوع‌الخروجی مرحوم هادی نوروزی صحت ندارد

ممنوع‌الخروجی مرحوم هادی نوروزی صحت ندارد

رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر انتشار یافته در برخی رسانه‌ها در خصوص ممنوع‌الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی را تکذیب کرد.

محمدرضا نوری با تکذیب خبر ممنوع الخروجی مرحوم هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی گفت: علیرضا خوشوقت، مدیر کل امور مالیاتی شمال تهران که حوزه خاص ورزشکاران نیز در این اداره کل مستقر است، با خانم معصومه ابراهیم‏‎پور، همسر مرحوم هادی نوروزی و همچنین حمید رضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و اعلام کرده‌اند که نامه‌ای مبنی بر ممنوع‎الخروجی هادی نوروزی به دلیل بدهی مالیاتی صادر نشده و این خبر کذب است.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران افزود: همچنین همسر مرحوم هادی نوروزی نیز اعلام نمودند که به خبرگزاری‌ها اطلاع داده‌اند که هیچ نامه‌ای از اداره مالیات مبنی بر ممنوع‎الخروجی مرحوم هادی نوروزی دریافت نکرده و این موضوع را تکذیب کرده‌اند.

وی یادآور شد: نشر چنین اخبار کذبی صرفا منجر به شکل‌گیری شایعه در جامعه می‌شود و مسلما این شایعه موجبات ناراحتی هواداران تیم پرسپولیس را فراهم آورده است.

نوری تاکید کرد: سازمان امور مالیاتی کشور از طریق قضایی موضوع این شایعه را پیگیری خواهد کرد و عاملان این شایعه باید پاسخگوی این حرکت نادرست خود باشند.

 

منبع: سازمان امور مالیاتی

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند