مهدی کرباسیان رییس شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی عکس معدن شد

مهدی کرباسیان رییس شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی عکس معدن شد

مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو، رییس شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی عکس معدن شد.

به گزارش تجارت‌نیوز از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، نخستین جشنواره ملی عکس معدن که روز 20 خرداد ماه فراخوان آن اعلام شد، در نیمه اول مرداد ماه برگزار خواهد شد.

در این جشنواره به عکاسان برتر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می‌شود.

بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس‌های حرفه‌ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی همچون انسان و معدن، براده‌ها و گدازه‌ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن را پوشش خواهد داد.

جوایز جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است که هنرمندان و استادان برجسته و مقامات ارشد دولتی و بخش خصوصی جوایز هنرمندان عکاس را اهدا می‌کنند.

مهدی کرباسیان معاون وزیر و رییس هیات عامل ایمیدرو رییس شورا، بهرام سبحانی مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه، محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، محمدرضا بهرامن رییس خانه معدن ایران، ناصر بزرگمهر مشاور وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو، حسین منصوری مدیر روابط عمومی ایمیدرو و مجید مصاحبی دبیر جشنواره، اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره ملی عکس معدن هستند.

کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو درباره هدف برگزاری نخستین جشنواره عکس معدن گفت: استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی و ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند