مهمترین درخواست قطعه‌سازان از وزیر جدید صنعت اعلام شد

مهمترین درخواست قطعه‌سازان از وزیر جدید صنعت اعلام شد

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو ایران گفت: انجمن قطعه‌سازان ایران از رحمانی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت می‌کند.

مازیار بیگلو، با اشاره به سوابق بسیار خوب رضا رحمانی در حوزه صنعت و تسلط وی بر مشکلات فعلی تولید در کشور، اظهار داشت: گزینه پیشنهادی وزارت صمت در چندین دوره از ادوار مجلس، ریاست کمیسیون صنایع و معادن را برعهده داشته است از این رو تسلط خوبی بر حوزه صنعت خودرو به عنوان یکی از بزرگترین صنایع کشور را دارند همچنین وی در چند سال اخیر و از دوره وزارت وزیر صنعت دولت یازدهم تا کنون قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت را بر عهده داشتند و در جلسات مختلفی که عموما در وزارت صمت و یا انجمن برگزار گردید حضور داشتند و همواره پیشنهادهای او کارساز و راهگشا بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو ایران ضمن تاکید بر دفاع انجمن قطعه‌سازان از وزیر پیشنهادی وزارت صمت، تصریح کرد: بسیار خوشحالیم که کسی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صمت معرفی می‌شود که سابقه طولانی در صنعت کشور دارد.

وی در ادامه حمایت از تولید و تسهیل شرایط برای تولیدکنندگان و قطعه‌سازان را مهمترین خواست صنعتگران و قطعه‌سازان از دکتر رحمانی به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت صمت عنوان کرد و افزود: تسهیل تولید و عدم مانع تراشی از بخش تولید، مهمترین انتظار انجمن قطعه‌سازان از وزیر معرفی شده برای وزارت صنعت و معدن است.

بیگلو افزود: در صورتی که موانع از مسیر تولید برداشته شود تولیدکنندگان و قطعه سازان به میزان کافی بر این حوزه تسلط دارند و تلاش می‌کنند با سرعت بخشیدن به چرخه تولید، به موقع خودرو‌های داخلی به دست مصرف کنندگان برسد.

دبیر انجمن قطعه سازان اظهار داشت: البته در این راستا از وزیر جدید وزارت صمت انتظار می‌رود در صورتی قیمت کالا‌های داخلی افزایش می‌یابد اجازه دهند تا قیمت خودرو و محصولات قطعه سازان نیز افزایش یابد.

وی تاکید کرد: بی تردید با حمایت وزیر جدید صنعت از تولید کنندگان، تولید در کشور در مسیر خوبی سرعت گرفته و با توسعه جریان تولید پرچم کشور برافراشته خواهد ماند.

 

منبع:‌ میزان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند